Uczestnicy świętowali odejście koleżanki?

Big Brother: Odejście Karoliny i tańce na stole

08.04.2019  21:17
Big Brother: Odejście Karoliny i tańce na stole
Big Brother: Odejście Karoliny i tańce na stole Fot: Youtube/tvnpl

Czyżby mieszkańcy domu wielkiego brata nie darzyli Karoliny sympatią? Ledwo po tym jak odpadła z programu urządzili imprezę z tańcem na stole i śpiewami.

Z programu „Big Brother” odpadła Karolina. Poznaliśmy też nowych nominowanych. To jednak nie przeszkadzało uczestnikom w nocnym szaleństwie.

Karolina odpada z programu

W minionym tygodniu do odejścia nominowani byli: Justyna, Łukasz i Karolina. Telewidzowie i internauci zdecydowali w głosowaniu, że dom opuści Karolina. Dziewczyna już przed ogłoszeniem werdyktu stwierdziła, że chciałaby opuścić program i liczy na to, że to właśnie na nią wskażą widzowie. Jej pragnienie zostało spełnione, a Karolina nie kryła radości. Na zewnątrz czekał też na nią Maciek, który został wyrzucony z programu tydzień wcześniej. Wydaje się, że oboje bardzo się ze sobą zżyli, o czym świadczyć mogły gorące uściski podczas powitania.

Szalone tańce na stole

Po odejściu Karoliny mieszkańcy domu wielkiego brata przystąpili do zabawy. Nie wiadomo jak wielu z nich cieszyło się z odejścia właśnie tej uczestniczki programu, a dla ilu osób był to po prostu sposób na odreagowanie stresu związanego z nominacjami. Pewne jest jednak, że bawili się naprawdę świetnie. W ruch poszły biodra, alkohol i koszulki, które fruwały po domu.

Szczególnie dobry humor dopisywał Bartkowi, który nie tylko zaprosił Justynę i Magdę na stół i zaangażował je do chórku, ale też sam dał popis rapowania. Wino w połączeniu z show robionym przez to trio szybko zachęciło pozostałych mieszkańców do zabawy.

Kto odpadnie w przyszłym tygodniu?

W dzisiejszym odcinku poznaliśmy też nowych nominowanych, którzy zostaną poddani głosowaniu widzów. Ze względu na to, że Magda jest nowym uczestnikiem i dołączyła do programu niedawno, otrzymała okres ochronny. Z tego względu mieszkańcy nie mogli jej nominować. Wśród osób zagrożonych odpadnięciem z programu znaleźli się więc Radek i Klaudia Marchewka. Głosowanie już się rozpoczęło, jednak które z nich opuści program dowiemy się dopiero w przyszły weekend.

Przeczytaj więcej
Komentarze