18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Uczestnicy nieźle narozrabiali

Big Brother: Odejście z programu i trzecia nominacja

28.03.2019  21:25
Uczestnicy programu nieźle narozrabiali
Uczestnicy programu nieźle narozrabiali Fot: Facebook/Big Brother Polska

Big Brother nabiera tempa. W najnowszym odcinku zobaczyliśmy to, na co wielu czekało: awanturę, niesubordynacje i odejście z programu. Czyżby reality show nabierał rozpędu?

Najnowszy odcinek programu Big Brother przyniósł trzęsienie ziemi wśród uczestników. Marlena opuszcza dom wielkiego brata, a Justyna złamała regulamin, co doprowadziło do eskalacji wzajemnych animozji. Co dalej?

Marlena opuszcza program

Mimo że dzień w domu wielkiego brata przebiegał spokojnie i pomyślnie, wieczór przyniósł niespodziewane zmiany. Najpierw oczy wszystkich zwróciły się na Marlenę, którą Wielki Brat podczas rozmowy zapytała o odejście z programu.

- Chcę już wrócić do dzieci – stwierdziła Marlena

W międzyczasie uczestniczka zapoznała się także z kilkoma negatywnymi, i jednym pozytywnym komentarzem internatów na swój temat. Wszystko działo się za przyzwoleniem Wielkiego Brata. Mimo to nie zmieniła swojego zdania i była gotowa opuścić reality show.

Awantura o mikroporyt

Tuż po potwierdzeniu swojej decyzji Marlena wyszła na taras razem z Justyną i Łukaszem. Trójka rozpoczęła wspólną rozmowę, ale widzowie mogli jedynie zobaczyć ich sylwetki na tarasie, gdyż uczestnicy zakryli swoje mikroporty by nie było słychać dźwięku. To ewidentne naruszenie regulaminu, które nie uszło uwadze Wielkiego Brata. Nie wiadomo o czym rozmawiali uczestnicy, ale ich konspiracja może sugerować zakazane wśród uczestników tematy, takie jak choćby nominacje.

W związku z tym zachowaniem, Wielki Brat wskazując głównie Justynę, ogłosiła, że złamanie regulaminu będzie ukarane. To wywołało spore oburzenie mieszkańców domu, którzy w większości skrytykowali Justynę za złamanie zasad panujących w programie i Marlenę za podpuszczanie swojej koleżanki do złego.

Trzecia nominacja

Wieczorem Marlena dostała pozwolenie na opuszczenie programu. Z domem wielkiego brata pożegna się jeszcze dzisiaj, w programie ”Big Brother Nocą” po godzinie 23.00. Tymczasem Justyna, za złamanie regulaminu i niesubordynację, została trzecią osobą nominowaną w tym tygodniu do opuszczenia reality show. W związku z tym telewidzowie mogą teraz głosować nie tylko na Tomka i Łukasza, ale także na Justynę.

Wygląda na to, że po pierwszym tygodniu stagnacji, uczestnicy „Big Brothera” zaczęli pokazywać swoje prawdziwe oblicze, które niekoniecznie jest takie poukładane, jak wydawało się na początku.

logo Tu się dzieje