18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie wstydzili się kamer

Big Brother: Pierwsze kąpiele przed kamerami

19.03.2019  21:11
W Big Brother pojawiły się pierwsze kąpiele
W Big Brother pojawiły się pierwsze kąpiele Fot: Piotr Molecki/Eastnews

Nowy odcinek programu Big Brother pokazał, że świeżo upieczeni mieszkańcy willi zaczynają czuć się swobodnie. Pojawili się pierwsi śmiałkowie, którzy zdecydowali się na nagą kąpiel.

W programie Big Brother kamery są wszędzie, również w łazience. To zdawało się początkowo przeszkadzać uczestnikom programu. Kolejny odcinek reality show pokazał jednak, że wstyd szybko minął, a pod prysznicami pojawiły się pierwsze uczestniczki i uczestnicy.

Poranna gimnastyka

Dzień w domu Wielkiego Brata rozpoczął się co prawda od porannej gimnastyki, która dla niektórych zakończyła się kąpielą w basenie. Tutaj prowodyrami byli głównie panowie. Niektórzy z nich odważyli się wskoczyć do basenu, pomimo niesprzyjającej kąpielom temperatury (woda miała niespełna 4 stopnie Celsjusza). Przy okazji nie zabrakło też widowiskowych skoków do wody.

Pierwsze kąpiele w domu wielkiego brata

Mieszkańcy domu wielkiego brata, którzy nie odważyli się zanurkować w basenie, zdecydowali się skorzystać z pryszniców. W łazience mogliśmy zobaczyć zarówno panie, jak i panów.

Co ciekawe, o ile Panie zdecydowały się na kąpiel grupową i pod osłoną strojów kąpielowych, o tyle jeden z uczestników, Daniel, bez skrępowania wszedł pod prysznic kompletnie nagi. Wszystko pod czujnym okiem kamery.

Przeczytaj więcej
Komentarze