18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Patostreamerzy to przy tym kultura"

„Big Brother”: pijaństwo, demolka i wspólna kąpiel pod prysznicem

14.04.2019  13:28
Uczestnicy "Big Brothera" nieźle zabalowali
Uczestnicy "Big Brothera" nieźle zabalowali Fot: Big Brother/ screen

Uczestnicy „Big Brothera” prosili o imprezę i ją dostali. Ale to co wydarzyło się w jej trakcie internauci określają wprost – dzicz. Był alkohol, demolka domu i naga kąpiel pod prysznicem.

W programie „Big Brother” kończy się tydzień szkolny. W związku z tym, uczestnicy zaapelowali do Wielkiego Brata o pozwolenie na studniówkę. Zgodę dostali i przystąpili do działania. Ale efektów tej zabawy chyba nikt nie przewidział.

Wojna na jedzenie w „Big Brother”

Mieszkańcy domu Wielkiego Brata pokazali swoją najgorszą stronę. Kompletnie puściły im hamulce i podczas imprezy mocno popłynęli. Zaczęło się od wojny na jedzenie, które w ramach studniówki dostali od Wielkiego Brata. Wyraźnie podpici uczestnicy show zaczęli nawzajem obrzucać się jedzeniem świetnie się przy tym bawiąc i demolując dom. Jedynie Justyna nie brała udziału w „wojnie na jedzenie”, gdyż obawiała się, że oberwie „niewegańskim” posiłkiem. W związku z tym uciekła na taras domu, aby uchronić się przed latającym mięsem.

Morsowanie w basenie

Po chwili do Justyny siedzącej na tarasie dołączyła reszta lokatorów, jeszcze bardziej pijanych niż wcześniej i wciąż pełnych głupich pomysłów. Tym razem, wszyscy jak jeden mąż, zadecydowali, że nocna kąpiel w basenie przy zaledwie kilku kreskach na plusie jest znakomitym pomysłem. Od słów przeszli do czynów i wskoczyli do basenu, gdzie temperatura wody była niewiele powyżej zera.  Sytuacja lekko wymknęła się spod kontroli i stawała się niebezpieczna do tego stopnia, że do porządku przywołać ich musiała sama Wielki Brat. Nakazała wszystkim mieszkańcom wejście do domu i zakazała wychodzenia na taras.

Naga kąpiel pod prysznicem

Jak się okazało, morsowanie i wojna na jedzenie to był jedynie zwiastun szaleństwa, jakie będzie miało miejsce tego wieczoru. Kompletnie pijani i mocno rozochoceni uczestnicy studniówki w domu Wielkiego Brata, z basenu wskoczyli więc do kabin prysznicowych. Podzielili się na dwie grupy i wspólnie zajęli dwie kabiny. W pierwszej kabinie znalazł się Igor, Oleh i Magda Zając. Tymczasem do drugiej kabiny wskoczyli Łukasz, Justyna, Magda i Klaudia. Oczywiście każda z osób wcześniej rozebrała się do naga. Całość transmitowana była live na portalu „Player.pl”, gdzie internauci mogą oglądać streaming na żywo z domu Wielkiego Brata.

„Patostreamy to przy tym wyższa kultura”

Żenująca zabawa bez żadnych hamulców to jednak było coś, na co czekali widzowie programu. Od razu w sieci zawrzało i pojawiło się mnóstwo komentarzy. Zarówno tych chwalących produkcję za pomysł studniówki, jak i negatywnie odnoszących się do mieszkańców domu.

Zobacz także

Patostreamy to przy tym wyższa kultura - napisał jeden z internautów komentując szaloną imprezę

Inna osoba dodała, że "za takie streamy płaciła”. Pojawiły się też głosy mówiące o dziczy czy masakrze.

Co ciekawe, w pewnym momencie nocy sami uczestnicy chyba zdali sobie sprawę, że przegięli. Nad ranem zaczęli bowiem nerwowo sprzątać komentując cała zabawę tym, że mogą mieć teraz „prze***ane”.

Kto odpadnie z „Big Brothera”?

Szampański nastrój imprezowy może niedługo opuścić jednego z uczestników programu. To dlatego, że dzisiaj poznamy osobę która pożegna się z programem. Przypominamy, że decyzją mieszkańców w tym tygodniu nominowani zostali Klaudia i Radek. Ich los jest teraz w rękach widzów i internautów, którzy mogą głosować na swojego faworyta. Dzisiaj wieczorem dowiemy się, które z nich wygrało walkę o pozostanie w domu Wielkiego Brata.

Przeczytaj więcej
Komentarze