18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

No to mamy parę

Namiętne pocałunki w Big Brotherze. Madzia idzie dalej, "chce spróbować"

14.05.2019  14:04
Romans w Big Brotherze
Romans w Big Brotherze Fot: Instagram/Big Brother

W Big Brotherze zrobiło się naprawdę gorąco. Uczucie Oleha i Madzi zdaje się pogłębiać. Para zaliczyła "gorący moment" i szczere wyznanie.

Igor i Angelika, Igor i Magda, Łukasz i Madzia, a teraz Madzia i Oleh. W Big Brotherze co chwila dostajemy kolejną szansę na romans. Teraz zdaje się jednak, że faktycznie dzieje się "coś więcej".

Magda, Oleh i coś więcej

Kilka dni temu willę Wielkiego Brata odwiedził mężczyzna z niedoborem wzrostu. Gość porozmawiał szczerze z Olkiem, a chłopak uświadomił sobie coś ważnego - czuje do Magdy coś więcej, niż tylko przyjaźń!

Wieczorem uczestnik show wyjawił swoją tajemnicę koleżance, ale ta nie dowierzała, że faktycznie mógł się w niej zakochać. Zdaje się jednak, że kilka kolejnych dni wystarczyło na utwierdzenie się w uczuciu, bo między parą zaczęło się robić gorąco.

Namiętne pocałunki i "kocham"

Teraz relacja Oleha i Madzi wkroczyła na wyższy poziom. Ukradkowe całusy zamienili na namiętne pocałunki. A to był dopiero początek, bo chwilę później padło mocne wyznanie.

Oleh po raz kolejny powiedział Magdzie "Kocham Cię".  Co na to dziewczyna?

W czasie nocnej rozmowy stwierdziła, że "chce spróbować". Od tej pory zakochani nie mogą oderwać od siebie rąk i wzroku. Wygląda więc na to, że właśnie w programie zaczął się pierwszy, poważny romans. Życzycie im szczęścia?

Przeczytaj więcej
Komentarze