18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Robi się ostro

Seks w Big Brotherze. Gej zachęca parę do akcji?

21.05.2019  21:30
Seks w Big Brotherze - robi się pikatnie, a Madzia i Oleh mają jednak na swojej drodze Łukasza
Seks w Big Brotherze - robi się pikatnie, a Madzia i Oleh mają jednak na swojej drodze Łukasza Fot: Facebook.com/Big Brother TVN7

Nowy „Big Brother” znowu stawia na romanse i kontrowersje. Madzia i Oleh zbliżyli się do siebie i niektórzy widzowie zapewne już czekają na seks w Domu Wielkiego Brata. Sytuacja emocjonalna się komplikuje, bo do programu wrócił Łukasz.

Uczestnicy „Big Brothera” mają się ku sobie. Najpierw Igor i Angelika wylądowali w łóżku, ale widzowie przerwali ich romans. W zamian fani programu mają kolejny mezalians – Madzia i Oleh całują się i pojawiają się pierwsze miłosne wyznania

Seks w Big Brotherze

Do programu wrócił Łukasz, który wcześniej starał się o serce Madzi. Teraz musi oglądać mizdrzącego się do niej Oleha. Przyznał jednak, że są świetną parą. Zapytał ich wprost, czy chcą uprawiać seks. Madzia powiedziała, że w programie na pewno aż tak nie zaszaleje.Oleh nie odpowiedział. Widzowie pamiętają jednak, że niedawno zapowiadał gwałt na Madzi. Wyznał też, że nie uprawiał seksu od sierpnia.

Dzięki Łukaszowie cała Polska już wie, że poprzedni mężczyzna skrzywdził Madzię i od 2 lat nie uprawiała seksu. W pokoju zwierzeń opowiadał, że Madzia ma ochotę na numerek, ale się waha. Łukasz wydaje się podkręcać atmosferę i robi dramę, za co krytykowali go pozostali uczestnicy.

Łukasz, który jest gejem, powiedział, że też chciałby mieć chłopaka i wciąż czeka na wyjątkową osobę w swoim życiu. Zaproponował jednak Madzi pocałunek, ale został spławiony.

Przeczytaj więcej
Komentarze