Tomkowi nie spodobało się zadanie

Big Brother: szykuje się kolejne odejście?

26.03.2019  21:15
Czy Tomek również opuści program?
Czy Tomek również opuści program? Fot: Facebook/Big Brother Polska

Uczestnicy programu „Big Brother” mieszkają w willi już ponad tydzień. Przez ten czas na program spłynęła fala krytyki a uczestnicy sami zaczęli rezygnować. Czy może być gorzej?

Najnowsza edycja „Big Brothera” zdaje się iść w złą stronę. Od pierwszego odcinka program jest krytykowany. Do niedawna jednak wydawało się, że stacja TVN ma szanse uratować reality show. Tymczasem z odcinka na odcinek coraz więcej uczestników myśli o opuszczeniu reality show.

„Nie widać nic poza nudą”

Wtorkowy odcinek programu rozpoczął się od szczerego wyznania, które Wielki Brat skierowała do mieszkańców domu.

- Telewidzowie, którzy wykupili abonament by oglądać Was przez cały czas, stwierdzili że nie oglądają nic poza nudą – zakomunikowała uczestnikom programu

W ramach zadośćuczynienia i ożywienia akcji, musieli oni odegrać powitanie słońca. To zadanie wymyślili sami telewidzowie. Domownicy przygotowali się do działania i półnadzy, pomalowani w barwy godowe, z przyozdobionymi głowami odtańczyli na tarasie powitanie słońca.

Męskie przebieranki

Kolejnym zadaniem, jakie w tym odcinku dostali uczestnicy „Big Brothera”, ale które nie wszystkim przypadło do gustu była „wojna płci”. Polegać ona miała na wzajemnym parodiowaniu się mężczyzn i kobiet. To pomysł, który pojawił się już przed laty, w pierwszej edycji programu. Wtedy przyniósł ożywienie i sporo skrajnych emocji wśród uczestników. W tym przypadku efekt nie został osiągnięty. Tomkowi tak nie spodobało się noszenie damskich ciuchów, że poważnie zaczął mówić o odejściu z programu.

Tomek pożegna się z programem?

Elementem zadania było przebranie się za parodiowaną osobę przeciwnej płci. Siłą rzeczy panowie musieli wskoczyć w spódnice, a panie w spodnie. Taką zabawę najciężej zniósł Tomek, który nie ukrywał niezadowolenia.

- Przekroczyłem w tej chwili wszystkie swoje granice. Już mi jest wszystko jedno – komentował

Na jednym zwierzeniu się nie skończyło, a Tomek bardzo chętnie mówił o swoim samopoczuciu innym uczestnikom, nie szczędząc przy tym słów krytyki samej produkcji.

-To nie jest program dla mnie. To nie jest poziom zadań, który mnie interesuje – stwierdził w pewnym momencie

Czyżby kolejna osoba spośród uczestników programu rozpoczęła bunt?

Uczestnicy odchodzą

Tomek nie jest jedyną osobą, która zastanawia się nad odejściem programu. Pierwszym uczestnikiem był Daniel Barłóg, który od słów przeszedł do czynów i na własne życzenie opuścił program. Pójście w jego ślady rozważa też Marlena, która wyznała, że miała ochotę złapać walizkę i opuścić dom wielkiego brata. Wciąż jednak nie zdecydowała się na ten krok.

W związku z tak wieloma głosami uczestników programu, którzy mówią o opuszczeniu reality show, pojawiły się też plotki jakoby stacja miała zaangażować nowe osoby i zaprosić je do udziału w programie. Jakie będą kolejne kroki? Tego jeszcze oficjalnie nie wiadomo.

Przeczytaj więcej
Komentarze