Wielki Brat, wielkie kłamstwa

Oszustwo w Big Brotherze. TVN się przyznaje

03.06.2019  07:55
Big Brother kłamie i się do tego przyznaje - Łukasz Darłak odporny na nominacje i głosowania?
Big Brother kłamie i się do tego przyznaje - Łukasz Darłak odporny na nominacje i głosowania? Fot: Facebook.com/Big Brother TVN7

„Big Brother” walczy o oglądalność. Stacja TVN7 najwyraźniej jest gotowa na wszystko, by tylko w programie się działo. Nie obawia się nawet oszukiwania widzów. Tym razem jednak „psikus” może sporo kosztować staję, bo widzowie mogą nie wybaczyć takiego kłamstwa.

„Big Brother” to oszukiwanie widzów? Tak, a TVN się do tego przyznaje, choć nazywa to "psikusem". Już wcześniej Polacy zdecydowali, że Łukasz Darłak ma opuścić program. Wkrótce jednak produkcja programu go przywróciła, lekceważąc głosy widzów i ich pieniądze wydane na smsy.

Big Brother Arena

W niedzielę 2 czerwca podczas „Big Brother Arena” Łukasz odpadł znowu. Wielki Brat ogłosił jego odejście, a po chwili zmienił zdanie. Dom Wielkiego Brata opuściła Iza. Czy produkcja programu faworyzuje Darłaka ze względu na jego orientację seksualną? A może chce, by dalej robił dramy, wprowadzał zamieszanie i płakał przed kamerami?

Łukasz, musiałeś oszukiwać i kłamać. Teraz Wielki Brat zrobił to samo. Osobą, która decyzją widzów naprawdę opuści dom Wielkiego Brata będzie Iza! – poinformował Wielki Brat.

Łukasz Darłak ma immunitet?

Sami uczestnicy programu nie wypowiadają się o nim pochlebnie. Nazywają go „ciepluchem” i narzekają, że się nie myje. Mimo tego, że jest gejem, próbował zdobyć serce Madzi, a nawet namieszać w jej relacji z ukraińskim amantem.

Czy Łukasz jest nietykalny? Sprawy w swoje ręce może wziąć Igor, bo były bokser wyraźnie ma już dość homoseksualnego mieszkańca willi. Być może dlatego podczas „tygodnia prasłowiańskiego” Wielki Brat wydawał im polecenia mające zaognić konflikt.

Big Brother - nominacje

Tym razem nominacje otrzymali Igor, Łukasz i Oleh. Ten ostatni wydaje się bezpieczny, bo widzów wyraźnie interesuje jego romans z Madzią.

big brother odpada iza
Czytaj także