Big Brother

Wpadka i żałosne tłumaczenia TVN. Widzowie: manipulacja!

05.04.2019  11:11
TVN tłumaczy się z wpadki
TVN tłumaczy się z wpadki Fot: TVN/PRINTSCREEN

Widzowie Big Brothera wykryli przekręt, a teraz TVN tłumaczy się z wpadki. Wyjaśnienia stacji nie podobają się jednak fanom show, którzy twierdzą, że są po prostu żałosne.

Zaledwie wczoraj informowaliśmy o wpadce, jaka przytrafiła się producentom Big Brothera, a już TVN się z niej tłumaczy. Przypomnijmy. Jedna z uczestniczek - Iza - miała spotkać się z lekarzem, który podobno przyszedł do domu Wielkiego Brata. Problem w tym, że na czas wizyty zapomniano wyłączyć jej mikroport i widzowie zamiast medyka, usłyszeli głos dziecka, szepty i całusy.

Boże, jak się cieszę że was widzę - mówiła Iza i zdecydowanie nie brzmiało to jak typowa konsultacja lekarska.

Kto odwiedził Izę? Najprawdopodobniej rodzina. W sieci zawrzało, więc w programie "Big Brother Nocą" Filip Chajzer miał za zadanie zamieszanie wyjaśnić.

Big Brother

Big Brother tłumaczy się z wpadki

Jakie były tłumaczenia stacji? Kuriozalne! Najpierw Filip Chajzer teatralnie reagował na oskarżenia, później zapewniał, że Iza przywitała się czule z lekarkami (było ich podobno kilka!) bo te już wcześniej ją badały. Jęknięcie, które widzowie wzięli za głos dziecka, producenci wytłumaczyli chorym gardłem uczestniczki! Całość zaś podsumowali niemożnością szczegółowego wyjaśnienia z powodu... TAJEMNICY LEKARSKIEJ!

Lekarza obowiązuje tajemnica lekarska. Iza odbyła wizytę u lekarza, z pewnością otrzymała diagnozę, ale ze względu na tajemnicę lekarską nie możemy zdradzić, co działo się w programie - mówił Filip Chajzer na wizji.

Tłumaczenia stacji jeszcze bardziej rozwścieczyły widzów. Teraz na oficjalnym profilu "Big Brother Polska" na Facebooku trwa burza. Fani show zarzucają twórcom manipulację i robienie z ludzi idiotów. Krytyczne komentarze sypią się też na Instagramie.

Co więcej, widzowie zauważyli, że ukryte spotkania dotyczą nie tylko Izy. W trakcie transmisji słyszeli też głosy Klaudii, która potajemnie (choć jak wynika z show - za wiedzą twórców) widziała się z bratem!

TVN fabrykuje nagrania?

Tymczasem TVN udostępniło nagranie z dalszej części spotkania, w którym widzowie usłyszeli, jak Izie wypisywane są leki. W to też jednak nie wierzą i twierdzą, że to zmanipulowany materiał, którym producenci chcieli zamydlić oczy widzom.

A Wy wierzycie w tłumaczenia TVN? Będziecie dalej oglądać Big Brothera?

Przeczytaj więcej
Komentarze