18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nadchodzą zmiany

Tym uratują Big Brothera? TVN szykuje "bombę"

26.03.2019  12:20
Big Brother ma problem? TVN ma plan
Big Brother ma problem? TVN ma plan Fot: Big Brother/TVN/Printscreen

Widzowie i sami uczestnicy Big Brothera skarżą się, że program pozostawia wiele do życzenia. TVN odnotowuje porażkę, ma jednak plan, jak wzbudzić większe zainteresowanie i przyciągnąć widzów do produkcji.

Tylko 750 osób wzięło udział w głosowaniu TVN, które rozstrzygnąć miało, kto opuści dom Wielkiego Brata. Co więcej, uczestnicy show zaczynają się buntować i kolejne osoby rozważają odejście.

Big Brother już rozstał się z trójką uczestników. Na samym początku dom opuściła Agnieszka Raczyńska, tydzień później widzowie pożegnali Natalię, która do programu przyszła tylko po to, by stać się celebrytką. Obie odpadły zgodnie z zasadami, ale twórców show czekała niemiła niespodzianka!

W międzyczasie decyzję o odejściu z programu podjął uduchowiony pasterz owiec - Daniel Barłóg. Mężczyzna chciał nawracać swoich współlokatorów i głosić im dobrą nowinę czytaniem biblii. Niestety, warunki nie były odpowiednie, a i on nie czuł się w domu najlepiej.

Big Brother ma problem, TVN ma plan

Choć Daniel z programu odszedł, producenci Big Brother nie mieli jeszcze większych zmartwień. To tylko o jedną osobę mniej, a na początku przyjęto ich za dużo!

Do domu Wielkiego Brata weszło więcej osób niż tak naprawdę miało. Planowo powinno w nim zamieszkać 15 uczestników, ale w pierwszym dniu w willi pojawiło się 17 łącznie z Maciejem i Agnieszką. Widzowie wyeliminowali Agnieszkę i ostatecznie w domu Wielkiego Brata zostało 16 osób, czyli o 1 więcej niż powinno - powiedziała wp.pl osoba związana z produkcją.

Niestety, Barłóg nie jest jedynym uczestnikiem show z wątpliwościami. Te posiada także Marlena. Twierdzi, że strasznie tęskni za dziećmi i nie potrafi się w domu Wielkiego Brata odnaleźć. Co jeśli i ona opuści show?

Producenci mają już pomysł. Najprawdopodobniej znajdą nowego uczestnika. Być może takiego, który ostudzi trochę niebezpieczny ogień wokół Big Brothera.

Jeśli Marlena zdecyduje się odejść lub inny uczestnik, to najprawdopodobniej do domu zostanie wprowadzona nowa osoba. Na casting zgłosiło się kilkanaście tysięcy osób, więc będzie z kogo wybierać. Podobnie zresztą postępowano w poprzednich edycjach. To naturalna kolej rzeczy - czytamy w wp.pl.

Jaki musiałby być nowy uczestnik? Zdecydowanie nieidealny! Od samego początku widzowie zarzucają bowiem TVN, że lokatorzy domu Wielkiego Brata są zbyt piękni i idealni, zbyt celebryccy, a nawet - jak w przypadku Łukasza - nie raz pojawiali się już na ściankach i próbowali sił w showbiznesie.

Big Brother
Czytaj także
Przeczytaj więcej