To zadanie od widzów

Big Brother: uczestnicy walczyli w kisielu

03.04.2019  21:19
W domu wielkiego brata odbyły się walki w kisielu
W domu wielkiego brata odbyły się walki w kisielu Fot: bigbrother.tvn.pl/screen

Sytuację w domu wielkiego brata próbują ratować internauci. Zadecydowali, że uczestnicy będą walczyć w kisielu. Czy tego się spodziewali?

Produkcja programu cały czas podejmuje próby przyciągnięcia przed ekrany jak największej liczby widzów. Najpierw karnie wyrzucili z programu Maćka, sprowadzili nową lokatorkę, a teraz postanowili przekazać decyzyjność widzom i internautom. Mogli oni zaproponować zadanie, którego podejmą się uczestnicy programu.

Uczestnicy „Big Brothera” walczyli w kisielu

Propozycja została przez widzów potraktowana bardzo poważnie. Jednym z pomysłów który przypadł produkcji do gustu były walki w kisielu. Ta forma zabawy przywodzi na myśl żenujące i szalone taplanie się w ciągnącej się mazi. Czy tak było? z pewnością momentami było żenująco. Sami uczestnicy zabawy sprawiali wrażenie, jakby nie mieli ochoty na taką zabawę. Ci, którzy spodziewali się wielkiego show mogą poczuć się zawiedzeni. Samych walk było niewiele, a te które zobaczyliśmy trwały bardzo krótko. 

Męska rywalizacja

Wśród odważnych, którzy zdecydowali się na wejście do basenu wypełnionego kisielem, zobaczyliśmy głównie mężczyzn. W zabawie wzięli udział Oleg, Bartek i Łukasz. Panowie stoczyli walkę o pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Tymczasem spośród pań na pojedynek zdecydowały się Kasia i Marta. Walka nie trwała jednak zbyt długo, bo już po pierwszej rundzie Kasia się poddała i opuściła pole boju.

Nowy uczestnik w programie

W tym samym odcinku mogliśmy bliżej przyjrzeć się postaci Magdy Zając, która wczoraj dołączyła do uczestników „Big Brothera”. Magda pochodzi z okolic Chełma i pracuje w tamtejszym urzędzie w wydziale kultury. Odpowiada za organizację różnych wydarzeń. Jej rodzice mają też gospodarstwo, w którym hodują m.in. krowy. Dziewczyna na przywitanie, aby wkupić się w łaski mieszkańców, przywiozła ze sobą nalewkę domowej roboty. Wśród lokatorów mieszkających w domu wielkiego brata wzbudziła ambiwalentne emocje.

Wydaje mi się, że to jest taka prosta dziewucha ze wsi. Taka w porządku dziewczyna – mówił Igor

Największe kontrowersje wzbudziło jednak umieszczenie w jednym domu Justyny, która jest weganką, i właśnie Magdy, której rodzice hodują zwierzęta na ubój.

 To na pewno intryga wymierzona we mnie, ale ja jestem tolerancyjna – komentowała Justyna

Z kolei sama Magda, podczas wizyty w pokoju zwierzeń, przyznała, że potrzebuje trochę czasu żeby poczuć się swobodniej i bliżej poznać pozostałych uczestników reality show.

Przeczytaj więcej
Komentarze