18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

TVN pokazał do kogo należy głos Big Brothera

Big Brother: Wiemy kim jest Wielki Brat

09.04.2019  19:38
Agnieszka Barjasz jest Wielkim Bratem
Agnieszka Barjasz jest Wielkim Bratem Fot: dziendobry,tvn.pl/screen

Tajemnicy, kobiecy głos Wielkiego Brata od początku wywoływał kontrowersję. Teraz stacja zdecydowała się pokazać, do kogo należy i jak wygląda praca jako „Big Brother”.

Głos wielkiego brata zaskoczył nie tylko Agnieszkę Woźniak – Starak, jedną z prowadzących program, ale także widzów a nawet uczestników programu. Wszyscy zastanawiali się do kogo on należy. Znamy odpowiedź na to pytanie.

Córka Czubówny jako Wielki Brat

TVN w swoim porannym programie zdradził, kto zasiada przed mikrofonem i wydaje polecenia mieszkańcom domu wielkiego brata. To Agnieszka Barjasz, córka Krystyny Czubówny. Podobnie jak jej mama, jest ona zawodowym lektorem. Do tej pory unikała jednak świata mediów i celebrytów, ale w rozmowie przyznała, że pomysł zostania Wielkim Bratem wydał jej się na tyle atrakcyjny, że postanowiła z niego skorzystać. Zobaczyliśmy też miejsce, w którym Agnieszka spędza kilka godzin dziennie wydając polecenia uczestnikom reality show. To mała "kanciapa" z mikrofonem, w której na ścianie znajdują się wizerunki wszystkich mieszkańców willi. Wielki Brat zawsze ma też ze sobą specjalny zeszyt z tajemniczymi notatkami dotyczącymi programu i jego bohaterów.

Agnieszka Barjasz, córka Krystyny Czubówny, jest Wielkim Bratem.
Agnieszka Barjasz, córka Krystyny Czubówny, jest Wielkim Bratem. Fot: dziendobry.tvn.pl

„Nie mam problemu z tym, że nie jestem Wielką Siostrą”

Agnieszka Barjasz była też gościem w studiu Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała o reakcjach i swoim podejściu do funkcji, jaką pełni w programie. Stwierdziła, że Wielki Brat ma być z założenia postacią odhumanizowaną. Mimo to kobieta w tej roli wzbudziła spore kontrowersje zarówno wśród uczestników jak i widzów. Sama Barjasz twierdzi, że jej to nie przeszkadza

Nie mam z tym problemu, że nie jestem Wielką Siostrą, tylko Wielkim Bratem. Hasło Wielki Brat traktuję jako tytuł przed nazwiskiem. To jest funkcja jaką mam do spełnienia. I myślę, że takie podejście jest dowodem na to, że jestem pewna swojej kobiecości i czuję siłę kobiety – tłumaczyła

Przeczytaj więcej
Komentarze