18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Czeka mnie sporo pracy"

Blanka rezygnuje z Eurowizji? Wydała oświadczenie! "Jest mi przykro"

06.03.2023  13:12
Blanka zrezygnuje z Eurowizji?
Blanka zrezygnuje z Eurowizji? Fot: Instagram blikeblanka

Blanka Stajkow, która będzie reprezentować Polskę na konkursie Eurowizji wydała oficjalne oświadczenie w sprawie swojego udziału w konkursie. Zdradziła swoje plany na przyszłość i odczucia dotyczące preselekcji.

Blanka, która jedzie na Eurowizję z utworem „Solo”, musiała zmierzyć się z wielką krytyką ze strony polskich melomanów. Wszystko z powodu tego, że większość widzów swojego faworyta upatrywała w Jannie i jego „Gladiatorze”. Nie zgadzało się z tym jury TVP, które wyżej oceniało jakość letniego hitu Blanki Stajkow.

Telewizji Polskiej zarzucono manipulację i stronniczość, a nawet oszustwo w konkursie. Niestety rykoszetem obrywała także sama wokalistka, która musiała zmagać się z hejtem. Teraz skomentowała aferę i zdradziła swoje plany dotyczące najbliższej przyszłości, w tym – udziału w konkursie w Liverpoolu. Czy Blanka zrezygnuje z wyjazdu na Eurowizję?

Blanka rezygnuje z Eurowizji?

Blanka odniosła się do sytuacji na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Od czasu preselekcji staram się ochłonąć i zmierzyć z sytuacją. Zwycięstwo dało mi więcej smutku niż radości. Jest mi niezmiernie przykro, kiedy czytam obrzydliwe kłamstwa (między innymi o znajomościach, plagiatach a przede wszystkim „ustawionym” głosowaniu). Byłam uczestniczką konkursu, w którym zasady były równe dla każdego artysty. To nie ja ustalałam regulamin, skład jury, system głosowania i sumowania punktów

- tłumaczy piosenkarka na Instagramie.

Zaznaczyła również, że udział w konkursie Eurowizji jest dla niej spełnieniem marzeń.

Przystępując do preselekcji, jako debiutantka, chciałam przede wszystkim walczyć o realizację swojego marzenia. Jest nim udział w jednym z największych przedsięwzięć telewizyjnych i show na świecie, Eurowizji. Zamiast cieszyć się z tego sukcesu, muszę mierzyć się z falą hejtu i niewyobrażalną burzą. Co gorsza, plotki rozprzestrzeniają, pod przykrywką wyrażenia opinii, także osoby publiczne

- wyznaje.

Blanka Stajkow nie planuje jednak zrezygnować z udziału w Eurowizji. Zamiast tego podejmie jeszcze cięższą pracę nad zwiększeniem swoich umiejętności i doświadczenia tak, aby jak najlepiej wypaść na oczach całego świata.

Jestem całym sercem z innymi uczestnikami. Zabrano mi piękny moment radowania się sukcesem, na który ciężko pracowałam. Czeka mnie sporo pracy. Po powrocie z Finlandii, gdzie nagrałam kolejny singiel, przygotowuję się z pełnym zaangażowaniem do Eurowizji, tak aby was nie zawieść. Znam presję i wagę reprezentowania kraju. Nie poddam się! Mało tego, obiecuję dać z siebie wszystko!

- obiecuje polska gwiazda.

Mimo tych pięknych słów, pod postem Blanki znowu wylał się hejt, a internauci ponownie skrytykowali wyniki preselekcji. Mamy jedynie nadzieję, że piosenkarka nie będzie się nimi przejmować, a hejterzy znajdą sobie inny temat do grillowania.

Blankę pozdrawiamy i życzymy jej sukcesów!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także