18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wspaniale!

Blanka wróciła do Polski i przekazała radosną nowinę! Fani zachwyceni

15.05.2023  13:15
Blanka przekazała radosną nowinę
Blanka przekazała radosną nowinę Fot: Wojciech Olkuśnik/East News

Blanka wróciła już z Liverpoolu do Polski. Niestety, nie udało jej się wygrać Eurowizji, ani zająć świetnego miejsca w czołówce, lecz z pewnością zdobyła szerokie grono słuchaczy i fanów. Dlatego od razu ogłosiła tę radosną wieść.

Blanka reprezentowała Polskę w tegorocznej edycji Eurowizji. Choć od początku zmagała się z wielkim hejtem w kraju, udało jej się PR-owo obrócić to niezadowolenie w mem, czym zyskała wielu fanów. Udało jej się dojść do finału, co samo w sobie jest wielkim wyczynem, lecz niestety w sobotę zajęła zaledwie 19. miejsce. Widząc jednak, jak silna była konkurencja, nie ma się czego wstydzić.

Mimo że zajęła stosunkowo niskie miejsce, wcale nie przyniosła nam wstydu, do Polski wróciła w dobrym humorze i została powitana przez fanów. Bowiem najważniejsze dla niej zapewne jest obecnie to, że przekonała do siebie polską publiczność i może dalej rozwijać swoją karierę.

Blanka zapowiada nowy singiel. Świetne wieści dla fanów. Kiedy premiera?

W rozmowie z Jastrząb Post Blanka opowiedziała o tym, jak Eurowizja wyglądała z jej perspektywy.

Pracowaliśmy bardzo ciężko, aby wyszło to jak najlepiej. Wiele godzin codziennie na sali prób, więc cieszę się, że wyszło, jak wyszło

- stwierdziła Blanka Stajkow.

Natomiast w rozmowie z Radiem ZET Blanka ogłosiła radosną nowinę! Wyznała, że planuje wydać nowy singiel jeszcze w maju. Warto przypomnieć, że poza „Solo”, Blanka wydała też utwór „Better”, który jednak nie zwrócił uwagi słuchaczy i przeszedł ostatecznie bez większego echa. Nie wiemy jeszcze, jaki tytuł będzie miała nowa piosenka Blanki i jaką poruszy tematykę.

Na pewno wyspać się dobrze, a kolejny nasz plan to jest nowy singiel, który ukaże się jeszcze w maju

- mówiła o swoich planach Blanka.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje