18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Walka czy mordobicie?

Kobiecy boks i "najbrutalniejszy nokaut w historii [WIDEO]

Wojciech Kozicki
12.11.2020  14:57
Kobiety i sporty walki - trzeba przyznać, mają jaja...
Kobiety i sporty walki - trzeba przyznać, mają jaja... Fot: AGENCJA SE/East News - zdjęcie

Kobiecy boks i brutalna walka. Starcie Carly Holman i Rebeki Laws zakończył nokaut niczym finisher z Mortal Kombat. To jeszcze sporty walki czy już mordobicie?

Kobiecy boks i potworna przemoc w ringu. Carly Holman i Rebecca Laws starły się ze sobą niczym współczesne gladiatorki. Ich walka w Sports Event Center w Rock Hill w Karolinie Północnej (USA) przejdzie do historii ze względu na potworny nokaut. W ciągu zaledwie 26 sekund , jedna z pań dwukrotnie padła na deski.

Zobacz także

Boks i walka kobiet

Carly Holman była faworytką tej walki i jak widać na nagraniach wideo, słusznie. Posłała rywalkę na deski w spektakularny sposób. Rebecca Laws otrzymała mocarny cios, po którym upadła i próbowała ustać na nogach. Rywalka dosłownie wybiła jej dalszą walkę z głowy.

nA FINAŁ Holman zadała jej prawą ręką cios, którym nie pogardziliby bohaterowie serii Dragon Ball. Sędzia musiał przerwać pojedynek, gdyż Amerykanka nie była w stanie kontynuować walki. 

Portal Sport.pl podaje, że „tak brutalnego nokautu w kobiecym boksie jeszcze nie było”. Internauci piszą już, że to będzie na pewno NOKAUT ROKU i było to „straszne uderzenie”.

Kobiecy boks i straszny nokaut [WIDEO]

logo Tu się dzieje