18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Grozi że ją zniszczy

Britney Spears bierze rozwód. Zdrada i mroczne tajemnice

Wojciech Kozicki
17.08.2023  12:40
Britney Spears i Sam Asghari biorą rozwód. Tajemnice, zdrada i intercyza
Britney Spears i Sam Asghari biorą rozwód. Tajemnice, zdrada i intercyza Fot: White Label/East News

Britney Spears przeżywa kolejny dramat. Czeka ją bardzo trudny rozwód.  Sam Asghari grozi, że ujawni brudne sekrety gwiazdy. Intercyza może zrujnować przygasającą gwiazdę pop. Bliscy obawiają się o jej życie.

Britney Spears i Sam Asghari biorą rozwód. I będzie to wyjątkowo trudne rozstanie gwiazd. Szykujcie się na pranie brudów. Mąż gwiazdy domaga się renegocjacji intercyzy, którą podpisali przed ślubem. Grozi ujawnieniem jej kompromitujących tajemnic.

Rozwód Britney Spears. Sam Asghari zniszczy gwiazdę?

Britney Spears i izraelski model Sam Asghari wzięli ślub w połowie zeszłego roku, a na ceremonii pojawiły się m.in. Madonna i Paris Hilton. Piosenkarka pewnie zaśpiewała mężowi BORN TO MAKE YOU HAPPY i sądziła że jest LUCKY już na zawsze. Para wytrzymała jednak ze sobą tylko 14 miesięcy, a już do sądu trafił pozew rozwodowy. Jak podaje Pudelek, „to mąż gwiazdy miał zadecydować o rozstaniu, a w kuluarach szepcze się, że prawdopodobnym powodem miała być zdrada”. Okazuje się, że Ashgazi to niezły WOMANIZER.

Asghari, YOU DRIVE ME CRAZY!

Związek Britney Spears i Asghariego okazał się bardzo TOXIC. Portal TMZ, który jako pierwszy poinformował o rozstaniu, przekazał, że między małżonkami miało dochodzić do bójek i awantur. Sam Asghari miał się już nawet wyprowadzić od żony, a ona usuwa z mediów społecznościowych ich wspólne zdjęcia.

Intercyza może zrujnować finansowo Britney Spears. Sam Asghari podobno chce unieważnić umowę z pieśniarką i dostać od niej ogromne pieniądze. Jeśli Britney nie zgodzi się na jego warunki, ujawni kompromitujące ją fakty.

Jak donosi Onet, Britney Spears zdążyła zatrudnić najlepszą hollywoodzką prawniczkę od rozwodów Laurę Wasser. Współpracuje też z Mathew Rosengartem, byłym prokuratorem federalnym, dzięki któremu uwolniła się spod toksycznej kontroli ojca.

To kolejny cios w zdrowie psychiczne Britney Spears, które ostatnio jest w opłakanym stanie. Bliscy gwiazdy obawiają się, że  z powodu problemów Britney Spears może umrzeć.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

Britney Spears - Everytime (Official HD Video)

logo Tu się dzieje