18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"You drive me crazy..."

Britney Spears trafi do psychiatryka

Wojciech Kozicki
04.04.2019  11:32
Britney Spears ma problemy ze zrdrowiem - czy jej kariera dobiega końca?
Britney Spears ma problemy ze zrdrowiem - czy jej kariera dobiega końca? Fot: Facebook.com/Britney Spears Malaysia Fan Club

„Oops, i did it again” – może zaśpiewać Britney Spears. Po raz kolejny ma problemy ze zdrowiem psychicznym, ale tym razem wie, że nie poradzi sobie sama. Trafi do szpitala psychiatrycznego.

Britney Spears w 2007 roku przeszła załamanie nerwowe. Zgoliła wówczas włosy i  wdała się z walkę z paparazzi. Odbudowała z trudem swoją karierę, ale znów ma problemy. Musiała zrezygnować z koncertów z Las Vegas ("Britney: Domination"), by opiekować się chorym ojcem, ponieważ Jamie Spears cierpi z powodu komplikacji po operacji jelit.

To trudna decyzja, ale muszę odwołać nadchodzące koncerty, ponieważ rodzina jest na pierwszym miejscu. Kilka miesięcy temu mój ojciec o mało nie umarł. Lekarze go uratowali, ale przed nim wciąż długa droga do zdrowia. Muszę skupić na nim całą swoją energię – poinformowała piosenkarka na Instagramie.

Stres i zdrowie psychiczne

Jak podaje womenshealthmag.com, dla 37-letniej Britney Spears to najwyraźniej za dużo stresu. Ogłosiła na Instagramie, że dobrowolnie odda się pod opiekę lekarzy w szpitalu psychiatrycznym. Ma tam spędzić 30 dni.

Zobacz także