18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zły stan aktora

Bruce Willis w złym stanie. Żona: "choroba rodzinna, trudna opieka"

Wojciech Kozicki
26.09.2023  09:35
Świat dowiedział się na co choruje Bruce Willis. Jego żona i córka ujawniają nowe informacje
Świat dowiedział się na co choruje Bruce Willis. Jego żona i córka ujawniają nowe informacje Fot: PHOTOlink/Everett Collection/East News

Bruce Willis chory – kolejne smutne informacje o stanie zdrowie. Jego żona Emma Heming Willis ujawnia, że opieka nad gwiazdą filmu „Szklana Pułapka” jest coraz trudniejsza.

Bruce Willis chory na demencję, jego stan zdrowia się pogarsza. Aktor z filmu „Szklana Pułapka” zakończył karierę. U 68-latka zdiagnozowano otępienie czołowo-skroniowe, czyli rzadką postać demencji, która powoduje pogorszenie zachowania, osobowości i mowy. Obecnie nie ma leku na tę chorobę.

Bruce Willis coraz bardziej chory. Rodzina wspiera aktora

Emma Heming Willis przekazała nowe informacje o stanie zdrowia Bruce’a Willisa. Jego demencję nazwała „chorobę rodzinną”. Stwierdziła, że demencja męża nauczyła ją miłości, cierpliwości i odporności. Nie zgadza się, by nazywać ją opiekunką, lecz „partnerką w opiece”.

To trudne dla osoby, u której zdiagnozowano tę chorobę, jest to również trudne dla rodziny. Nie inaczej jest w przypadku Bruce’a, mnie i naszych dziewcząt. Kiedy mówią, że to choroba rodzinna, rzeczywiście tak jest 

— powiedziała Heming Willis w "TODAY".

Córka Bruce'a Willisa Tallulah Willis wspomniała niedawno, że początkowo rodzina nie wiedziała na co choruje Bruce Willis. Jako nastolatka obawiała się, że jest po prostu ignorowana przez ojca. Jednocześnie sama zmagała się z takimi dolegliwościami jak jadłowstręt, zaburzenia dysmorficzne, depresja, ADHD i choroba dwubiegunowa.

To początek żałoby. Dlatego za każdym razem, gdy idę do domu taty, robię mnóstwo zdjęć - uwieczniam wszystko, co widzę, każdy moment. Jestem jak archeolog, który poszukuje skarbów w rzeczach, na które nigdy nie zwracałam uwagi. Mam każdą wiadomość głosową od niego zapisaną na twardym dysku. Chyba próbuję udokumentować to wszystko, aby w dniu, kiedy go już nie będzie, to wszystko przypominało mi o nim, o nas -
wyznała Tallulah Willis na łamach Vouge’a.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje