18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Choroba go zabiera

Źle z Brucem Willisem. "Została tylko modlitwa"

Wojciech Kozicki
09.12.2022  18:03
Bruce Willis w złym stanie. "Została tylko modlitwa"
Bruce Willis w złym stanie. "Została tylko modlitwa" Fot: Lions Gate/Courtesy Everett Collection/East News

Bardzo smutne wiadomości. Aktor Bruce Willis ma coraz większe problemy z afazją, pogarsza się jego stan zdrowia. Wymaga stałej opieki, a jego rodzina ujawniła, że „została już tylko modlitwa”.

Bruce Willis coraz bardziej chory. Przegrywa z afazją i musiał zrezygnować z kariery aktorskiej. Legendarny John McClane ze "Szklanej pułapki" ma coraz poważniejsze problemy zdrowotne, jego stan się pogarsza. Choroba odbiera 67-letniemu aktorowi umiejętność mówienia i rozumienia języka, więc komunikacja z nim jest coraz trudniejsza.

Bruce Willis chory. Afazja pogarsza jego stan

Informator portalu Radar Online ujawnił, że  Bruce Willis nie może już dużo mówić i „umyka mu to, co mówią do niego inni”.  Jego głosem jest teraz żona Emma. Informator zdradził, że „córki aktora mogą jedynie modlić się o świąteczny cud".

Bruce Willis to prawdziwa legenda kina i Hollywood. Zagrał w takich kinowych hitach jak m.in. „12 małp”, „Szklana Pułapka”, „Niezniszczalni”, „Armageddon”, „Looper- Pętla czasu”, „Niezniszczalny”, „Łzy Słońca”, „Glass”, „Sin City”, „Ostatni Skaut”, „Szóśty zmysł”, „Pulp Fiction”, „Split”, „Red”, „Osaczony” i „Piąty Element”. To laureat dwóch Złotych Globów i nagród Emmy, a także dwóch Złotych Malin. Odznaczony Orderem Sztuki i Literatury.

Czytaj także