Internauci grzmią: znęcają się nad zwierzętami

Burza w „Big Brotherze”: są karne nominacje

17.04.2019  11:00
Igor wściekł się na produkcję programu
Igor wściekł się na produkcję programu Fot: TVN/screen

W programie „Big Brother” znowu burza. Padły gorzkie słowa pod adresem Wielkiego Brata i pojawiły się trzy karne nominacje. Co się stało?

Kolejne transmisje z domu Wielkiego Brata budzą coraz większe kontrowersje. Tym razem nawet internauci nie zostawili suchej nitki na produkcji programu. Są oburzeni zadaniem, jakie dostali uczestnicy i tym, w jaki sposób wykorzystano w nim zwierzaka.

Pies w Big Brotherze

Uczestnicy reality show dostali nowe zadanie, tzw. „freeze challenge”. Polega ono na tym, że w na określony sygnał dźwiękowy wszyscy zamierają bez ruchu. Zabawa wydawała się dość przyjemna i nieszkodliwa do czasu. A to dlatego, że w pewnym momencie do willi wpuszczono ukochanego psa Igora – Loyda. Gdy tylko Igor zobaczył swojego pupila, rzucił się w jego kierunku. W jego ślady poszli Oleh i Angelia, ale w tym momencie mieszkańcy usłyszeli charakterystyczny sygnał i musieli zastygnąć w bezruchu.

Chwilę później psa wyprowadzono, nie dając Igorowi szansy aby się z nim przywitał. To wywołało jego wściekłość. Posypały się mocne słowa w kierunku produkcji programu, jak i samego Wielkiego Brata. Igor był przede wszystkim wściekły na to, jak potraktowano jego czworonoga. Wielokrotnie podkreślał, że jest on jego najlepszym przyjacielem.

Internauci wściekli na produkcję

Cała sytuacja wywołała spore zamieszanie również wśród widzów programu. Nie zostawili oni suchej nitki na produkcji, którą oskarżyli o znęcanie się nad zwierzętami. Głos zabrała też jedna z prowadzących – Małgorzata Ohme. Wyjaśniła, że nie ma nic wspólnego z zadaniem, ale jest nim zbulwersowana tym bardziej, że sama ma w domu cztery zwierzaki.

Karne nominacje w Big Brotherze

Dodatkowo atmosferę podgrzał jeszcze fakt, że trzy kolejne osoby zostały karnie nominowane do opuszczenia programu. Jak do tego doszło? Otóż mimo zakazu, trzy osoby rzuciły się do zabawy z psem. Za złamanie zasad „freeze challenge”, musiały nominować trzy osoby do opuszczenia programu. Padło na Izę, Magdę oraz Oleha. Nie wiadomo kto na kogo głosował. Tym sposobem, w tym tygodniu jest aż sześciu nominowanych do opuszczenia programu: Łukasz, Magda Zając, i Kasia w wyniku nominacji tradycyjnej, i Iza, Magda, Oleh w ramach karnej nominacji.

Przeczytaj więcej
Komentarze