18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

„Nie za mała na takie buty?”

Burza wokół stroju 14-letniej Roksany Węgiel

03.04.2019  18:43
Roksana Węgiel pozwoliła sobie na zbyt odważny strój?
Roksana Węgiel pozwoliła sobie na zbyt odważny strój? Fot: Wikipedia

Młoda gwiazda estrady, Roksana Węgiel, rozpętała wokół siebie burze. Poszło o strój, w jakim pojawiła się na premierze filmu. Zdaniem wielu jest zbyt wyzywający.

Roksana Węgiel zdobyła popularność dzięki programowi „The Voice Kids”. Dzięki swojemu znakomitemu występowi szybko stała się gwiazdą. Reprezentowała też nasz kraj podczas dziecięcego konkursu Eurowizji.

Awantura o zbyt wyzywający strój

To wszystko sprawiło, że Roksana Węgiel, mimo zaledwie 14 lat, stała się osobą chętnie zapraszaną na „czerwony dywan”. Również w miniony wtorek miała okazję uczestniczyć w takim wydarzeniu. Była nim premiera filmu „Manu.Bądź sobą”, czym podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie. Zdjęcie, które dodała do posta wzbudziło jednak spore kontrowersje nie z powodu filmu, ale ubioru dziewczyny. Roksana pozuje na nim w czarnych kozakach na obcasie, obcisłych spodniach typu rurki, zielonej kurtce bomberce i czarnej bluzce ze sporym dekoltem.

„Nie za mała na takie buty?

Dla wielu osób to zbyt odważna stylizacja, jak na 14-latkę. Internauci chętnie dawali wyraz swojemu oburzeniu komentując post dziewczyny.

Nie za mała na takie buty? – pyta jedna z internautek pod postem

W innym komentarzu możemy przeczytać jeszcze mocniejszą krytykę jej stroju.

Większy dekolt, wyższe buty i dłuższe paznokcie wtedy będziesz wygląda na 40 lat i będzie zajebiście. No spoko gwiazda i te sprawy ale no k***a bez przesady ty masz 14 lat

Pojawiają się także głosy, biorące dziewczynę w obronę. Pojawiają się w nich argumenty, że showbiznes rządzi się swoimi prawami, a na „salonach” należy wyglądać inaczej niż w sklepie spożywczym. Obrońcy dziewczyny argumentują, że Roksana w szkole i na co dzień wygląda jak najpospolitsza nastolatka.