18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cejrowski wyleciał z TVP. Podał powód i opublikował nagrania [WIDEO]

Redakcja
30.11.2018  12:49
Wojciech Cejrowski Michał Rachon już nie razem w TVP w "Minęła 20"
Wojciech Cejrowski Michał Rachon już nie razem w TVP w "Minęła 20" Fot: YouTube.com/Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski i Michał Rachoń co czwartek rozmawiali w TVP Info w programie „Minęła 20”. "Podróżujący boso przez świat" został jednak usunięty z programu. Napisał w mediach społecznościowych, że „wyleciał”. Podał także, jakie mogą być tego powody. Czy winne są jego poglądy i wypowiedzi o prezesie PiS?

Wojciech Cejrowski napisał, że „impreza trwała 19 miesięcy”. Zadzwonił do niego Michał Rachoń, by powiadomić o zdjęciu programu. Podróżnik podziękował widzom za „kolosalne wyniki oglądalności”.

Wojciech Cejrowski kontra PiS

Dlaczego Cejrowski zniknął z TVP? Pojawiły się podejrzenia, że to cena za spalenie flagi Unii Europejskiej. Opublikował jednak fragment programu „Radiowy przegląd prasy”, w którym w ostrych słowach wypowiedział się o polityku Prawa i Sprawiedliwości.

Prezes Kaczyński ma za pazurami krew niewiniątek i jest u mnie od dawna na cenzurowanym. Obiecuje, że zajmie się najważniejszą dla mnie aborcją, a potem zamiata to pod dywanik, kadencja mija – skrytykował Jarosława Kaczyńskiego Cejrowski. (youtube.com/Wojciech Cejrowski)

To nie pierwszy raz, gdy Cejrowski zaatakował prezesa Kaczyńskiego. W "Radiu Wnet" nazywał go „chamem” za grożenie posłance palcem.

Okazuje się, że Cejrowski może wrócić do TVP. Szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej twierdzi, że publiczna telewizja chce nadal współpracować z kontrowersyjnym podróżnikiem. Uważa jednak, że potrzebna jest „krótka przerwa na refleksję”. Jego zdaniem w TVP nie można prezentować poglądów i zachowań „sprzecznych z polską racją stanu”.

ZOBACZ TEŻ: Wojciech Cejrowski kontra "Tęczowy Piątek". Wpłynęło setki skarg

Cejrowski pali logo Unii Europejskiej:

logo Tu się dzieje