18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gorzej z nim?

Cesarz disco polo płynie. "LGBT to początek PEDOFILII"

09.08.2019  17:13
Cesarz disco polo płynie. "LGBT to początek PEDOFILII"
Cesarz disco polo płynie. "LGBT to początek PEDOFILII" Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Sławomir Świerzyński, wykonawca hitu "Majteczki w kropeczki" i niekwestionowany cesarz disco polo popłynął w swojej kolejnej wypowiedzi. Tym razem już naprawdę przesadził?

Sławomir Świerzyński, lider kultowego zespołu Bayerfull i cesarz gatunku disco polo popłynął w swojej ostatniej wypowiedzi w bardzo odległy od zbiorowej świadomości ocean. Przypominamy, że piosenkarz nienawidzi wszystkiego co jest związane z homoseksualizmem i po raz kolejny dał temu wyraz. 

W przeszłości był molestowany - o czym często opowiada - i stąd wzięły się jego bardzo mocne uprzedzenia. Aktualnie postanowił podkreślić z całą mocą, co sądzi o środowiska LGBT - jak zawsze nie miał za grosz litości.

Świerzyński, LGBT i pedofilia

Kilka dni temu Świerzyński napisał komentarz o treści: "LGBT to początek pedofilii". 

Twitter

Jako świadomy mężczyzna, podjąłeś się opieki nad grupą 15-letnich dziewczyn (...). Na temat pedofilii wiesz więcej, niż ktokolwiek z nas. To fakt - napisał jeden z komentujących.

Komentarz nawiązywał do kontrowersyjnych okoliczności, w jakich Świerzyński poznał swoją małżonkę. 

Cesarz disco polo regularnie podkreśla, jak bardzo nie popiera ideologii LGBT.

Nie wyobrażam sobie głosować na LGBT i lewicę. Partia, której hymnem jest Rota, idzie razem z aborcjonistami, lewakami i komunistami, będzie razem z nimi walczyć z Kościołem i religią w szkołach oraz sprowadzać uchodźców - komentował Świerzyński w innym przypadku.

Myślicie, że to hipokryzja? 

Przeczytaj więcej
Komentarze