18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ale żart...

Cezary Żak: "Mnie do dzisiaj kręcą 16-latki"

Wojciech Kozicki
08.12.2022  16:22
Żak u Wojewódzkiego. Żart o kobietach
Żak u Wojewódzkiego. Żart o kobietach Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Cezary Żak aktualnie w tabloidach nie może liczyć na miodowe lata. Najpierw afera z paleniem plastiku na działce, plotki o rozwodzie, a teraz szokująca wypowiedź. Aktor u Wojewódzkiego wyjawił, że „kręcą go 16-latki”. Czy to na pewno był żart?

Cezary Żak przegiął pałę? Był gościem podcastu Wojewódzki&Kędzierski, a rozmowa zeszła na temat kobiet. Gwiazdor "Rancza" pokusił się o zaskakujące wyznanie na temat tego, w kim gustuje. Nawet jeśli to był żart, to nie powinien paść na antenie.

Cezary Żak, kobiety i małżeństwo. Szok u Wojewódzkiego

Żak się zagalopał, a Wojewódzki wyraźnie próbował zmienić temat. Za późno. Showman z TVN wymanewrował na moralnym zakręcie i doprecyzował, że chodziło o 18-latki, Żak przeprosił, ale bomba zdążyła już spaść.

Mnie do dzisiaj kręcą szesnastolatki  - powiedział Cezary Żak. (Radio ZET)

Wojewódzki zgrabnie przeszedł do pytań o małżeństwo Cezarego Żaka i historię miłości z Katarzyną Żak. Niesmak jednak pozostał. Warto przypomnieć, że Cezary i Katarzyna pobrali się jeszcze na studiach, gdy gwiazdor Miodowych Lat miał 22 lata.

Wojewódzki zapytał Cezarego Żaka czy od czasu ślubu nie miał kontaktów z innymi kobietami. Odpowiedź była zdecydowana. Nie miał, ale…

Mam pokusy. Jakoś sobie radzę – powiedział Cezary Żak.
Czytaj także