18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ma talent

Chajzer opuści „DDTVN” i trafi do innego programu?! „Jest lubiany”

26.01.2023  12:55
Czy Filip Chajzer trafi do "Mam talent"?
Czy Filip Chajzer trafi do "Mam talent"? Fot: Instagram filip_chajzer

Media obiegły sensacyjne plotki ze świata telewizji. Znany i lubiany prezenter od udawania ataków paniki jest coraz bliżej współprowadzenia flagowego programu TVN. Poza śniadaniówką, może też prowadzić „Mam talent”.

Filip Chajzer od lat zachwyca telewidzów swoimi rozmaitymi, niewyrażalnymi werbalnie (nie każcie nam tego robić) talentami, których zapewne jest strasznie, strasznie dużo. Wszakże musi być jakiś powód, dlaczego jest w telewizji! Ostatnio niestety ma za sobą przykre doświadczenia. Wedle doniesień jego zaręczyny zostały zerwane, niedługo po tym, jak para zamieszkała razem.

Pojawiły się też problemy na ekranie! Podczas jednego z ostatnich odcinków „Dzień dobry TVN” Chajzer źle się poczuł i musiał zostać zabrany na operację. Okazało się, że przybył do pracy z raną ciętą na stopie. Nie spodziewał się najwidoczniej, że uraz będzie tak dotkliwy.

Nowa praca Filipa Chajzera?

Wedle informacji „Faktu” Filip Chajzer jest poważnie brany pod uwagę do współprowadzenia „Mam talent”. Miałby zastąpić Michała Kempę, który odchodzi z programu. Chajzer prowadziłby wówczas flagowe show z innym prowadzącym „Dzień dobry TVN” - Marcinem Prokopem.

Rozmowy trwają, a Filip wypadł na razie najlepiej. Poza tym jest lubiany i na pewno przyciągnie się dzięki niemu przed telewizory nową widownię

- mówi „Faktowi” informator z TVN.

Nie da się ukryć, że Filip Chajzer ma wielkie doświadczenie w pracy przed kamerą, a także grono oddanych fanów. Czy przyciągnie nowych, zapewne młodszych widzów do TVN? Przekonamy się być może już za niedługo.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także