18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kim jest nowa partnerka?

Chajzer się zaręczył! "Taka miłość zdarza się raz na zawsze"

Wojciech Kozicki
23.11.2022  15:23
Chajzer się zaręczył!  Kim jest nowa miłość Chajzera?
Chajzer się zaręczył! Kim jest nowa miłość Chajzera? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Filip Chajzer się zaręczył! Syn Zygmunta Chajzera i jego nowa partnerka scementowali swój związek na Dominikanie. Celebryta pochwalił sięromantycznymi zaręczynami w Dzień Dobry TVN. Kim jest jego nowa miłość?

Filip Chajzer w „Dzień Dobry TVN” potwierdził, że zaręczył się ze swoją partnerką na Dominikanie. Po tym jak niedawno wybuchła afera i wyszedł na jaw jego romans, zmuszający go do wyprowadzki od matki swojego dziecka, znalazł nowe szczęście w miłości. Jak jednak przypomina Pudelek, „szybko okazało się jednak, że nowy związek był jedynie przelotnym zauroczeniem, a dziennikarz już układa sobie życie z kimś innym”. I chyba to miłość poważna, bo prezenter TVN oświadczył się 25-letniej Julii. Paparazzi już dostrzegli na jej palcu pierścionek!

Zaręczyny Chajzera i nowa miłość

Filip Chajzer musi być nieźle zakochany, bo jak wyznał w rozmowie z Faktem, „taka miłość może zdarzyć się tylko raz na zawsze”. Strzała amora trafiła go w samo serce, bo jak ujawnia Pudelek, na oświadczyny zdecydował się po ok. 2 miesiącach znajomości.

Filip nie robi z tego tajemnicy. Jeszcze na urlopie pochwalił się w redakcji zaręczynami i przesłał kilku osobom zdjęcie, na którym szczęśliwa Julia pokazuje pierścionek zaręczynowy - zdradza w rozmowie z Pudelkiem osoba z "Dzień Dobry TVN".

Życzymy szczęścia i trzymamy kciuki za miłość!

Czytaj także