18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wiemy kim jest!

Chłopak Roksany Węgiel ma dziecko ze znaną aktorką!

Wojciech Kozicki
11.01.2023  18:33
Chłopak Roksany Węgiel ma dziecko! Roxie i nowy związek
Chłopak Roksany Węgiel ma dziecko! Roxie i nowy związek Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Nie ważne ile lat ma Roksana Węgiel, ale ważne, że dorosła… i to nie tylko muzycznie. Wiadomo już kim jest nowy chłopak Roxie Węgiel. Okazuje się, że 26-letni muzyk ma już dziecko. Czy rodzice Roksany Węgiel o tym wiedzą?

Roksana Węgiel na Instagramie szokuje. Dowiedzieliśmy się kim jest nowy chłopak Roxie Węgiel, a ona sama zdradziła intymne szczegóły ich relacji. 26-letni pisarz piosenek ma za sobą poważny związek. Jak podaje Radio ZET, ma już dziecko ze znaną aktorką.

Chłopak Roksany Węgiel ma dziecko bez żony

Życie prywatne Roksany Węgiel jest przez nią strzeżone jak najdroższy skarb. Teraz jednak sama pochwaliła się, że ma partnera. Potwierdziła, że jest zakochana w chłopaku od września.

To Kevin Mglej. Razem z nim i Jeremim Sikorskim napisaliśmy praktycznie całą płytę „13+5”. Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają fale show-biznesu – wyznała Roksana Węgiel w rozmowie z „Plejadą”.

Jak doprecyzowuje Radio ZET, chłopak Roksany Węgiel ma 26 lat i pracuje jako ghostwriter tworzący teksty piosenek. On sam w mediach społecznościowych przyznał się, że co prawda nie ma żony, ale „ma syna, który jest najlepszym kotem na świecie i najlepszym gościem na świecie”. Jak czytamy na radiozet.pl, spłodził dziecko z aktorką Malwiną Dubowską, którą mogliśmy oglądać w takich produkcjach jak „Papiery na szczęście” i "Korona królów. Jagiellonowie".

Czytaj także