18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

będzie się działo

Węgiel będzie spełniona, miłość zapłonie. Chłopak już do niej pędzi

19.07.2019  20:03
Węgiel będzie spełniona, miłość zapłonie. Chłopak już do niej pędzi
Węgiel będzie spełniona, miłość zapłonie. Chłopak już do niej pędzi Fot: Instagram

Roksana Węgiel i Daniel Yastemski musieli cieszyć się ulotnymi, miłosnymi spotkaniami. Chłopak mieszka na Białorusi, ale już niedługo. Przeprowadza się do Polski.

Idolka nastolatek, zachowująca się trochę jak dorosła - 14-letnia Roksana Węgiel - ma powody do radości. W końcu przestanie usychać z tęsknoty. Jej miłość sprowadza się do Polski.

Nastolatka sporo rozprawiała o szczegółach związku i tym, jak strasznie jej ciężko, bo ukochany mieszka za wschodnią granicą. Ostatnio chłopak odwiedził Warszawę i tajemniczo zapowiedział: niedługo przybędę tu na dłużnej. I już wiadomo, co się święci. Z Białorusi przeprowadzi się do Polski.

Węgiel i płomienne uczucie

Wielka przeprowadzka i połączenie stęsknionej, nastoletniej parki nastąpi już we wrześniu. Czemu wtedy? Bo Daniel planuje uczyć się w Warszawie.

Co na to Roksi, która ostatnio wyznała, że nie ma czasu się uczyć, bo kariera zabiera jej do tego możliwości? Może ukochany zmobilizuje ją do działania?

To się dopiero okaże. Wiadomo już jednak, że nie będą musieli pod każdym zdjęciem w mediach społecznościowych, wysyłać sobie pełnych żalu i tęsknoty "miss you", serduszek i buziaczków. Ich miłość w końcu będzie miała szansę zapłonąć.