18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Loki opadają

Choćbyście patrzyli sto lat, nie uwierzycie. Oto młoda Gessler

11.07.2019  14:55
Choćbyście patrzyli sto lat, nie uwierzycie. Oto młoda Gessler
Choćbyście patrzyli sto lat, nie uwierzycie. Oto młoda Gessler Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Nie ma burzy blond loków, ani przymrużonych oczu. Nie widać również kolorowych strojów - takiej Magdy Gessler nikt nie pamięta. Opublikowała na swoim Instagramie odważnie i nietypowe zdjęcie.

Magda Gessler jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych celebrytek w kraju. Głośna, kolorowa, widoczna na kilometr przez ogromną blond czuprynę restauratorka wzbudza skrajne emocje. Jedni ją kochają, a inni nienawidzą. Dla tych pierwszych zdjęcie, które właśnie opublikowała będzie materiałem do zachwytów, dla drugich - pożywką dla hejtu. 

Młoda Magda Gessler

Gessler pokazała swoim followersom zdjęcie pochodzące z 1991 roku. Jest ono autorstwa jej córki - Lary Gessler. Jeśli chodzi o zapowiedź przyszłego stylu, to chyba tylko kolorowe kolczyki pokazują, że Magda lubi jakieś barwy. 

Gessler jest na fotografii wyjątkowo szaro-bura i nie bójmy się tego powiedzieć... PRL-lowska. Wygląda bardziej jak znudzona życiem nauczycielka, niż jak przyszła osobowość telewizyjna.

Patrzymy na to zdjęcie, patrzymy i totalnie nie widzimy na nim znanej nam aktualnie Magdy. Komentujący również zachodzili w głowę nad tym, co też się stało wtedy z wizerunkiem Gessler.

Gdzie podziały się słynne pukle... - pisał jeden z komentujących.

Jeszcze cała naturalna. Bez wstrzykiwań gó**en pod skórę. Pamiętajcie kobiety, że naturalność jest najpiękniejsza - stwierdził ktoś inny.

Podoba Wam się taka Magda?