Jej majątek to 130 milionów

Chodakowska kupiła luksusowy apartament. Wydała miliony

Redakcja
08.02.2019  13:39
Ewa Chodakowska, jeśli chce spędzić urlop lub wakacje w Grecji, nie musi martwić się o hotele i noclegi. Ma mieszkanie w Atenach. Cena jest szokująca
Ewa Chodakowska, jeśli chce spędzić urlop lub wakacje w Grecji, nie musi martwić się o hotele i noclegi. Ma mieszkanie w Atenach. Cena jest szokująca Fot: Instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska to nie tylko ćwiczenia i treningi, ale także ogromne pieniądze. Trenerka i jej mąż Lefteris Kavoukis kupili luksusowy apartament w Atenach.

Jak podaje Fakt.pl, majątek Ewy Chodakowskiej wyceniany jest na 130 milionów złotych. Kupując mieszkanie nie musi się więc martwić o kredyt hipoteczny, raty i sprawdzać, jaka jest cena za metr kwadratowy. Mogła sobie pozwolić na luksusowy apartament w Atenach.

Chciałabym w przyszłości pozwolić sobie tak zorganizować życie, by co jakiś czas bez przerwy być w Grecji 3 miesiące i się tam zaszyć. Zarówno klimat jak i jedzenie, woda, niekończące się słońce i otwarci ludzie, których można tam spotkać dodają mi bardzo dużo energii i napędza do działania – powiedziała Chodakowska. (fakt.pl)

Mieszkanie Ewy Chodakowskiej

„Fakt” dotarł do informacji, że apartament ma 100 metrów kwadratowych i znajduje z w jednej z najbogatszych dzielnic stolicy Grecji. Z okien rozpościera się widok na morze. Cena takiego luksusu to milion euro, czyli ok. 4 miliony złotych.

Podobno Ewa Chodakowska zdecydowała się na poprawki i wyburzyła kilka ścian. Zadbała też, by w przytulnym gniazdku znalazł się sprzęt sportowy.

Jak informuje viva.pl, Chodakowska i Kavoukis mają także luksusowe mieszkanie na Mokotowie w Warszawie. Apartament ma 350 metrów. Gala.pl pisze, że parze sprzedał go Piotr Kraśko.

Przeczytaj więcej
Komentarze