18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Najpiękniejsza Polka?

Cichopek bez makijażu ma skórę jak PUPA NIEMOWLAKA! Jaki jest jej sekret?

19.12.2022  18:47
Kasia Cichopek bez makijażu
Kasia Cichopek bez makijażu Fot: Instagram katarzynacichopek

Kasia Cichopek wciąż króluje w naszych umysłach i w naszych sercach. Wszyscy znamy ją jako kobietę o niezwykłym talencie i nieskazitelnej urodzie. Jak jednak wygląda bez makijażu? Tak samo! Piękna jest jak wschód słońca.

Kasia Cichopek ma za sobą niezłą passę. Jej występy w „Pytaniu na śniadanie” i w „M jak miłość” przyciągają do TVP rzeszę jej oddanych fanatyków, a w życiu prywatnym jest w końcu spełniona. Boski jak anioł albo sam Chrystus Maciej Kurzajewski otoczył ją silnym, męskim ramieniem i dał jej wielką satysfakcję z życia. Czy może być lepiej? Czy może być jeszcze wspanialej? Czy nasze serce mogą się bardziej radować? Otóż tak. I już tłumaczymy dlaczego.

Kasia Cichopek bez makijażu

Mamy wspaniałe wieści dla wszystkich fanów Katarzyny Cichopek, których jest, według danych GUS, około 38 milionów. Kasia jest piękna nawet bez makijażu. Choć ma już 40 lat na karku i dwójkę uroczych brzdąców, wciąż może pochwalić się nieskazitelną urodą. Kasia po prostu promienieje – czy to przez związek z Maciejem? Czy to przez ostatnie sukcesy zawodowe w kraju i na obczyźnie? Ciężko stwierdzić.

Na jednym z ostatnich zdjęć, które gwiazda zamieściła na swoim profilu na Instagramie, Kasia pokazała swoją twarz bez makijażu. Cichopek reklamuje tam jedną z marek kosmetycznych, dzięki której, zgodnie z relacją, ma tak piękną skórę.

Zresztą celebrytka przedstawia tam całą instrukcję działania, krok po kroku, jak zadbać o swoją cerę. Czy to jest właśnie sekret szalonej czterdziestki? Czy to dlatego jest taka piękna – nie z natury, a dzięki chemikaliom? Jak twierdzi Sekstus Empiryk, sprawa zawsze ma dwie strony medalu, które razem tworzą jedną całość, a nikt nie ma pełnej racji. Tutaj może być tak samo, nawet jeśli szkoła sceptycka to jeden wielki kocopół i raczej ćwiczenie mentalne, niż poważne stanowisko.

Tak czy inaczej, pozbawioną makijażu Kasię Cichopek znajdziecie poniżej!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także