18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Plany ujawnione!

Cichopek ustala już datę ślubu? "Podczas świąt"

Wojciech Kozicki
05.12.2022  15:17
Cichopek i Kurzajewski - data ślubu już ustalana? Ujawnili ich plany
Cichopek i Kurzajewski - data ślubu już ustalana? Ujawnili ich plany Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Kasia Cichopek i Maciej Kurzejewski zamierzają wziąć ślub? Plotki, ploteczki, plotaski, a tymczasem pojawiają się nieoficjalne doniesienia o dacie ślubu! Czy będzie to ślub kościelny?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzejewski wydają się zakochani jak para nastolatków. Podobno planują sformalizować swój związek i postarają się o unieważnienie poprzednich małżeństw, by wziąć drugi ślub kościelny. Pudelek podaje, że Kurzopki Cichopki zaręczyły się w Nowym Jorku w USA i jak na razie planują ślub cywilny, „gdy ich sytuacja się nieco ustabilizuje”.

Ślub Ciochopek i Kurzajewskiego

Na tym jednak nie koniec. Jak ujawnia Pudelek, powołując się na magazyn „Party”, para ma poruszyć temat pójścia do ołtarza w rodzinnym gronie, przy wigilijnym stole. Zależy im bardzo na tym, by „zerwać z łatką kochanków”. Najpierw podobno chcą ze sobą zamieszkać i rozglądają się za dużym domem zapewniającym komfort.

Temat daty ślubu ma się pojawić podczas świąt. Przy wigilijnym stole spotkają się z rodzicami, bratem i babcią Kasi oraz mamą Macieja i być może jego synami - twierdzi źródło czasopisma „Party”.

Sądzicie, że będą udanym małżeństwem?

Czytaj także