18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prosimy wrócić!

Cichopek i Kurzajewski nie kochają Polski i Polaków? Uciekli z kraju!

25.01.2023  11:53
"Kurzopki" znajdują się za granicą Polski
"Kurzopki" znajdują się za granicą Polski Fot: Instagram katarzynacichopek

Najważniejsi i najznamienitsi przedstawiciele Rzeczypospolitej opuścili ojczyznę. „Kurzopki” świętują 50. urodziny Macieja za granicą.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już od dobrych kilku miesięcy są oficjalnie parą. Ogłosili swój związek w miejscu wyjątkowym – w Izraelu, a dokładniej w Jerozolimie. Przez to Ziemia Święta stała się wyjątkowym miejscem dla Polski i Polaków nie tylko ze względu na narodziny Jezusa Chrystusa. Teraz kojarzy się również z przyjściem na świat fenomenu kulturowego, jakim są „Kurzopki”.

Cichopek i Kurzajewski poza Polską

Związek wyszedł na jaw w dzień 40. urodziny Kasi Cichopek, która ta spędziła na Bliskim Wschodzie. Para zakochańców musiała się wówczas tak dobrze bawić, że teraz postanowili tam wrócić z okazji kolejnego okrągłego jubileuszu – 50. urodzin Macieja Kurzajewskiego. Wcześniej ogłosili tam swój związek, czy więc jest szansa, że znowu wprawią Polaków w spazmy rozkoszy? Czy ogłoszą kolejną wspaniałą nowinę? Możemy tylko czekać i gotować bigos na nerwy.

Na ich kontach na Instagramie pojawiły się takie same zdjęcia. Na jednym z nich Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są zespoleni swymi ciałami – Kasia leży na plecach Maćka (w ubraniu). Na drugim stoją w uroczym objęciu na tle zbiornika wodnego i zanurzonej weń łódki. Jest też nagranie, na którym para relacjonuje swoją wycieczkę. Widoki są to absolutnie niezwykłe.

Witajcie na Bliskim Wschodzie

- napisali.

„Kurzopki” tym razem są nie w Izraelu, lecz w Jordanii.

Jordania to kolejne spełnione marzenie na naszej podróżniczej liście. W ciągu kilku godzin zachwyciła nas różnorodnością, od plaż nad Morzem Czerwonym, po pustynię Wadi Rum, a to dopiero początek naszej jordańskiej przygody. Przed nami kolejne dni w tej magicznej krainie. I jeszcze jedno, glamping na pustyni jest obłędny. W dzień cudowny krajobraz, a nocą gwiazdy na wyciągnięcie ręki. YES, IT’S JORDAN, a nawet MAGIC JORDAN!

- czytamy na Instagramie.

Czym jest glamping? Brzmi podejrzanie, a nawet trochę nielegalnie. Jest to jednak tylko zbitka słów "glamour" i "camping", co oznaczać ma luksusowy nocleg na łonie natury.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także