18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ploteczki, plotunie, plotaski...

Cichopki wezmą ślub kościelny? "Jest wierząca"

Wojciech Kozicki
30.11.2022  18:38
Cichopek i Kurzejewski wezmą ślub kościelny? Plotki z życia gwiazd
Cichopek i Kurzejewski wezmą ślub kościelny? Plotki z życia gwiazd Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wezmą ślub kościelny? Anonimowy informator periodyku „Rewia” ujawnił, że para gwiazd z TVP chce złożyć przysięgę małżeńską w kościele. Czy dostaną rozwód kościelny jak Jacek Kurski?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od dawno nie ukrywają swojego związku, a plotki i doniesienia z ich życia prywatnego bombardują nas coraz agresywniej. Już wcześniej mówiło się o ich zaręczynach, ale takiej informacji chyba się nie spodziewaliśmy. Redaktorzy magazynu "Rewia"  dotarli do osoby z otoczenia Kurzopków, która twierdzi, że gwiazdy TVP chcą wziąć ślub kościelny. A co z rozwodem kościelnym?

Ślub kościelny Cichopek i Kurzajewskiego? Ploteczki, plotunie, plotaski...

Dlaczego chcą ślubu kościelnego? Podobno domaga się tego Katarzyna Cichopek, gdyż jest osobą wierzącą i chce, by ksiądz przypieczętował związek. Jak jednak zwracają uwagę tabloidy, Cichopek i Kurzajewski musieliby najpierw unieważnić swoje wcześniejsze małżeństwa kościelne.

Krążą plotki, że zakochane gołąbeczki myślą już o zakupie wspólnego gniazdka. Podobno jeszcze tej zimy Kurzajewski może oświadczyć się Cichopek.

Czy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dostaną rozwody kościelne? Zawsze mogą zadzwonić do eksperta w tej dziedzinie, a wręcz cudotwórcy. Co prawda nie jest już prezesem TVP, ale z pewnością odbierze od nich telefon i porozmawia o miłości.

Czytaj także