Życzymy powodzenia!

Cichopek jest już za duża na Polskę! Zapowiedziała pracę w USA

08.12.2022  12:24
Kasia Cichopek rozpoczyna nowy projekt
Kasia Cichopek rozpoczyna nowy projekt Fot: Instagram katarzynacichopek

Jak czytamy na WP Kobieta, Kasia Cichopek zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym zapowiedziała nowy projekt w Nowym Jorku.

Kasia Cichopek jest obecnie niewątpliwie zapracowaną kobietą. Ciężko tyra nad swoim wspaniałym związkiem z równie wspaniałym Maciejem Kurzajewskim, a ponadto musi zająć się jeszcze dwójką nie mniej wspaniałych smyków.

Jakim cudem znajduje czas na pracę zarobkową? Nie wiemy, ale to też jej się udaje. Odnosi bowiem sukcesy zarówno jako prezenterka, prowadząc „Pytanie na śniadanie” oraz jako aktorka – w „M jak miłość”. Nie wszystko to odbywa się w ramach TVP – wszechstronnie utalentowana kobieta pojawia się też w teatrze.

Nowy projekt Kasi Cichopek

Pani Kasia, choć już uwija się jak w ukropie żonglując wszystkimi obowiązkami, znalazła czas na wypad nie tylko do Izraela, lecz także do Nowego Jorku. Na swoim profilu na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad pół miliona osób, zamieściła niezwykła fotografię. Widzimy jak stoi wśród bijącej od studzienek pary wodnej i próbuje przejść przez ulicę w miejscu, gdzie nie ma pasów! Mija ją taksówka, której kierowca nie zdaje sobie pewnie nawet sprawy, że prawie przejechał najcenniejszy skarb narodu polskiego.

Tylko w NY sny zmieniają się w marzenia, a marzenia w realne inspiracje. Tu mogłam poczuć, że niemożliwe nie istnieje

- napisała Katarzyna Cichopek.

Do czego się to odnosi? Wciąż nie jest to całkiem jasne, ale wiadomo, że aktorka rozpoczyna w Nowym Jorku całkiem nowy projekt. Wśród hasztagów pod zdjęciem znalazło się bowiem obiecujące #nowyprojekt.

Nie wiemy jak wy, ale my już przebieramy nóżkami i nie możemy się doczekać, żeby dowiedzieć się, co tym razem zgotowała dla nas pani Katarzyna.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także