18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielka szkoda...

Cichopek nie jest tak piękna, jak myśleliśmy?! „Nieudany Photoshop”

31.01.2023  17:18
Czy Kaśka Cichopek używa Photoshopa?
Czy Kaśka Cichopek używa Photoshopa? Fot: Instagram katarzynacichopek

Przykre wieści płyną do nas z uniwersum polskiego show-biznesu. Rzekomo Kasia Cichopek nie jest aż tak piękna, jak myśleliśmy przez te wszystkie lata. Choć gwiazda TVP nie raz pokazywała swój goły brzuch i wąską talię, teraz internauci sądzą, że przez noc tak się roztyła, że musiała użyć Photoshopa do retuszu nowego zdjęcia.

Kasia Cichopek od lat zachwyca kolejne pokolenia Polek i Polaków swoją nieskazitelną urodą i wielkim talentem scenicznym. Na co dzień pracuje w służbie Rzeczypospolitej – zabawia nas w śniadaniówce telewizji publicznej u boku niezawodnego Macieja Kurzajewskiego.

Na Instagramie chętnie uchyla rąbka tajemnicy w sprawie jej życia prywatnego. Obserwuje ją tam aż 570 tys. wiernych fanów, którzy są ciekawi, jaki będzie kolejny krok gwiazdy telewizji. Cichopek promuje tam również ubrania, biżuterię czy kosmetyki – tym razem jednak naraziła się na poważną krytykę ze strony internautów.

Kasia Cichopek używa Photoshopa?

Niedawno Kasia wróciła z wyprawy do Jordanii, gdzie świętowała z Maciejem Kurzajewskim jego 50. urodziny. Na jej koncie na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w pięknej kreacji, a dłonie trzyma na wąskiej talii.

No właśnie, te dłonie, te nieszczęsne dłonie… Na fotografii wyglądają one nienaturalnie i dziwacznie, co spowodowało, że fani zarzucili jej używanie programu do obróbki zdjęć. Dłonie wydają się po prostu za krótkie i za grube.

Trochę nieudany ten Photoshop, talia za wąska, a te dłonie – jakieś duże i śmieszne”, „Chyba razem ze zwężeniem talii Photoshop przyciął też paluszki… i po co tak oszukiwać?”, „Co tu się stało z dłońmi?”, dopytują strapieni internauci.

Czy Kasia Cichopek używa Photoshopa? Zapewne nie, a nienaturalnie wyglądające dłonie to zwyczajnie kwestia perspektywy. Widać że dłonie otaczają talię od tyłu do przodu, a nie są zwrócone wierzchami do kamery. W dostrzeżeniu tego ułożenia przeszkadza padające światło, które równomiernie oświetla dłonie.

Warto też przypomnieć, że pani Kasia czasem pokazuje się na swoim Instagramie w nagraniach podczas ćwiczeń w obcisłych strojach i bez makijażu, więc kompleksy trudno jej zarzucić.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także