18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kuriozalna sytuacja

Cichopek nie spędzi świąt z dziećmi, bo... nie żyła jak katoliczka?

10.11.2022  11:07
Kasia Cichopek spędzi Boże Narodzenie bez dzieci
Kasia Cichopek spędzi Boże Narodzenie bez dzieci Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER, Paweł Wodzyński/East News

Katarzyna Cichopek musi spędzić Boże Narodzenie bez dzieci, bo przeszła przez rozwód z Marcinem Hakielem. O co chodzi?

Cóż to był za rok dla Kasi Cichopek! Wszystko zaczęło się od rozwodu z Marcinem Hakielem – po 17 latach wspólnego życia, para ogłosiła rozstanie. Nie muszę chyba mówić, że byliśmy w strasznym szoku, a nasze serca rozpadły się na milion kawałków. Cichopek być może poczuła się winna, bo zaczęła sklejać nasze rozbite serduszka klejem marki Kurzajewski.

Boże Narodzenie bez dzieci

Tak czy inaczej rozwód z Marcinem Hakielem, który miał miejsce 25 sierpnia, już wcześniej zebrał swoje żniwo. Otóż para rozstała się nieformalnie już wcześniej, kilka tygodni przed Wielkanocą. Dlatego nie spędzili jej wspólnie całą rodziną. Marcin przesiedział święta na ławie rezerwowych, a pani Katarzyna pojechała z ich dziećmi, Adamem i Heleną, na Malediwy. Natomiast na co dzień, bąbelki spędzają jeden tydzień u mamy, drugi u taty.

Teraz zbliżają się drugie najważniejsze święta w kalendarzu katolika – Jezus został ukrzyżowany, po czym zmartwychwstał, jednak wcześniej musiał się urodzić. Tak, tak, zgadliście, chodzi o Boże Narodzenie, które przypada, uwaga, pod koniec grudnia.

Przez to, że Kasia i Marcin zerwali świętość małżeństwa (zgodnie z wierzeniami katolickimi), doszło do świątecznej zamiany – Wielkanoc u mamy, Boże Narodzenie u taty.

Informatorka ujawnia

Informatorka „Super Expressu” ma w tym temacie świeże i soczyste doniesienia:

Marcin z wielką przyjemnością zajmie się dziećmi w czasie świąt. Kasia i Maciek planują wyjazd na Boże Narodzenie. Nie chcieli jeszcze ujawnić, gdzie tym razem polecą. Ale chcą, żeby to były romantyczne święta. Zawsze ciekawie jest je spędzić w innym kraju

- zdradziła „Super Expressowi” rozgadana i mało dyskretna znajoma pary.

A więc wszystko wskazuje na to, że kolejną Wielkanoc dzieci spędzą nie z Marcinem Hakielem, a z Kasią. Niby ważniejsze święto, jeśli wierzy się w boskość Jezusa, jednak prezenty pod choinką pojawiają się tylko w Wigilię, a bajtle są wtedy wniebowzięte. Ciężko więc powiedzieć, czy timing rozwodu zadziałał na korzyść Kasi Cichopek. Być może dlatego znowu wyjedzie z nimi za granicę, żeby było zwyczajnie fajniej i ciekawiej.

Kasia lubi wyjeżdżać na święta. To już tradycja, że w każdą Wielkanoc wyjeżdża gdzieś z dziećmi. Tak było w tym roku i tak samo będzie w kolejnym

- dodaje informatorka.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także