18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

„Tysiąc kotletów”

Straszne sceny: Kasia traktowana jak wór kartofli! Gdzie był Maciej?

01.12.2022  12:51
Kasia Cichopek przyjęła rolę worka ziemniaków
Kasia Cichopek przyjęła rolę worka ziemniaków Fot: TRICOLORS/East News, Instagram katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek podbija każde serce, które zoczy. Teraz jej ofiarą padł niejaki Oskar Ziółkowski, strongman, który podniósł ją pod sufit (jakby sufit w tym pomieszczeniu był dużo niżej).

Polska zna już to jak mantrę. Katarzyna Cichopek związała się z Maciejem Kurzajewskim wbrew wszelkim przeciwnościom losu. Od tego czasu usłyszeliśmy szereg wypowiedzi ludzi ze świata duchownego, rodziny oraz świata telewizji. Cała Polska śledzi ten fenomen społeczny, mimo tego, że popularne „Kurzopki” niemal w sprawie milczą. Możemy li dywagować, czy Kasia Cichopek jest w ciąży lub czy jest zaręczona. Przed kryzysem jerozolimskim życie było prostsze….

Mimo że związek toczy się całkiem nieźle, a nawet padło w nim słowo na M oraz słowa na K i C, to pojawiają się też informacje o nowych rycerzach skłonnych skraść Kasi serce. Pisaliśmy już o tajemniczym brunecie z oczami jak magnesy, a teraz musimy zrelacjonować wydarzenie równie zatrważające – Kasia Cichopek została bezceremonialnie podniesiona pod sufit niczym worek kartofli!

Dantejskie sceny – Cichopek jakoby wór gruli

Czy Maciej Kurzajewski będzie zazdrosny? My na pewno już jesteśmy, bo nasze serca również zostały podbite przez Kasię. Niestety, absolutnie nie możemy się równać z panem Oskarem Ziółkowskim. Jak pisze Cichopek, jest to strongman i szósty najsilniejszy człowiek świata. Ziółkowski ma więc de facto tylko pięciu rywali do walki o względy pani Kasi.

Kasia Cichopek wrzuciła na swoje konto na Instagramie zdjęcie, na którym barczysty, seksowny mężczyzna podnosi ją ponad głowę tak lekko, jakby podnosił kufel w toaście. Niezwykły jest to człowiek i piekielnie silny, ale na szczęście z buzi wygląda jak do rany przyłóż. Kasia podpisała zdjęcie ciekawym wierszykiem:

„Lecz choćby przyszło tysiąc atletówI każdy zjadłby tysiąc kotletów,I każdy nie wiem jak się wytężał,To nie udźwigną, taki to ciężar”Oskar Ziółkowski 6 najsilniejszy człowiek na świecie

Ciekawe zdjęcie Cichopek sześć stóp nad ziemią znajdziecie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także