18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kłopoty w raju?

Cichopek ogłosiła, że to koniec! Nagle opuściła dom Kurzajewskiego

02.10.2023  15:50
Kasia Cichopek opuściła dom Kurzajewskiego
Kasia Cichopek opuściła dom Kurzajewskiego Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Źle się dzieje w państwie duńskim, a żadna miłość nie trwa wiecznie? Nie wiemy. Bowiem pierwsze doniesienia z obozu Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego wywołują mieszane uczucia. Kasia musiała nagle opuścić dom Kurzajewskiego i pilnie ogłosiła, że to koniec.

Kasia Cichopek to najpiękniejsza Polka, a Maciej Kurzajewski to najprzystojniejszy Maciej w Telewizji Polskiej. Czy może być lepiej dobrana para? Choć odpowiedź na to pytanie jest prosta, ich związek wywołał wielkie kontrowersje, które wstrząsnęły Polską i echa ciągną się do dziś. Wszystko za sprawą kobiety-petardy, jaką jest legendarna Paulina Smaszcz, była żona Macieja Kurzajewskiego. Ostatnio natomiast na nagłówki trafił też były mąż KasiMarcin Hakiel.

Paulinie Smaszcz nie odpowiadało m.in. to, że Kasia Cichopek, zwana przez nią „konkubiną” wprowadziła się do domu Maćka w Starej Miłosnej, gdzie ona budowała niegdyś życie rodzinne. „Kurzopki” zapowiadały remonty, a Paulina je na swój sposób „dementowała”. Teraz sprawa obrała kompletnie inny obrót. Co się dzieje u Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?

Kasia Cichopek opuszcza dom Kurzajewskiego. Ogłosiła koniec

Paulina Smaszcz donosi o tym, że remont nie istnieje, a Kasia natychmiastowo reaguje. O co chodzi tym razem? Boska Kasia Cichopek ogłosiła bowiem, że remont dobiega już końca. Pokazała zarazem efekty działań w łazience i kuchni. Jest pięknie!

Zarazem Kasia nie mogła usiedzieć spokojnie w czterech ścianach i opuściła dom Kurzajewskiego, udając się na piękną farmę dyni. Tam zobaczyliśmy jej długie aż do ziemi nogi i zjawiskową stylizację. Cichopek zarazem przypomniała o istotnym wydarzeniu, które miało miejsce niedawno - „Kończy się wrzesień, napisała. Nie była to li banalna obserwacja uciekających nam przez palce miesięcy życia. To była dla niej okazja, aby ogłosić zniżkę na jej produkty. Doprawdy świat jest piękny, a dzieci śmieją się radośnie!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje