18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będziemy tęsknić

Cichopek opuszcza telewizję?! Pokazała się już w nowym stroju!

18.01.2023  15:17
Kasia Cichopek jest pokojówką
Kasia Cichopek jest pokojówką Fot: Instagram katarzynacichopek

Kasia Cichopek jest jedną z największych gwiazd polskiej telewizji. Niedawno stanęła w centrum skandalu obyczajowego, gdy związała się z Maciejem Kurzajewskim. Teraz na Instagram wrzuciła zdjęcie, w którym widzimy ją w stroju pokojówki. Czy odchodzi z telewizji?

Wiele miesięcy śledziliśmy życie Katarzyny Cichopek jak najlepszą telenowelę. Fenomen społeczny, multum rozrywki, wiele łez. Jej związek z Maciejem Kurzajewskim, ogłoszony w atmosferze skandalu, był zbiorowym katharsis Polski i Polaków, jakże potrzebnym oczyszczeniem z ukrywanych w głębi serca zgryzot i trosk. Wyrzuciliśmy to z siebie i żyjemy dalej, ale już życiem zastępczym, życiem pozbawionym żywych emocji. Co teraz?

No właśnie. Co teraz zrobi Kasia Cichopek? Pojawiają się głosy, zapewne słuszne, że aktorka i prezenterka ostatecznie zyskała na nowym związku. Bryluje na Instagramie jakby jutra miało nie być, a wiele osób po raz pierwszy po latach zainteresowało się jej osobą. Nowa fotografia w mediach społecznościowych może jednak wskazywać, że Kasia będzie zmieniać branżę. O co chodzi?

Kasia Cichopek została pokojówką

Ci mniej spostrzegawczy z obserwujących Kasię na Instagramie (chodzi o nas) mogli ulec złudzeniu, że aktorka zmienia branżę. Bowiem Cichopek zapozowała przed całą Polską w stroju pokojówki. Czy w ten sposób ogłosiła nową pracę?

Zdaje się, że nie. Wiele wskazuje na to, że Kasia Cichopek w takim stroju występowała na scenie teatralnej w jednym ze spektakli. Musicie bowiem wiedzieć, że celebrytka nie ogranicza się do występów w TVP. Kasia jest wielce utalentowaną aktorką, który bryluje wszędzie tam, gdzie będzie chciała brylować.

Przyznamy jednak, że bylibyśmy w stanie zapłacić niezłe pieniądze, żeby zatrudnić panią Cichopek w naszej redakcji! Pozdrawiamy ją serdecznie i życzymy szczęścia w życiu zawodowym i osobistym.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Kasia Cichopek jako pokojóweczka
Kasia Cichopek jako pokojóweczka Fot: Instagram katarzynacichopek
Czytaj także