18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Laseroterapia

Cichopek przeszła nowatorską operację. Pokazała niezwykłe zdjęcie

31.03.2023  18:52
Kasia Cichopek przeszła zabieg laseroterapii
Kasia Cichopek przeszła zabieg laseroterapii Fot: Instagram katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek pokazała w jednym z najnowszych wpisów na Instagramie efekty nowatorskiego zabiegu laseroterapią. Oczywiście wygląda jak zawsze – niczym najpiękniejszy anioł w niebiańskim zastępie.

Kasia Cichopek nie daje o sobie zapomnieć, a my o niej zapomnieć nie chcemy. Niedawno znowu zrobiło się o niej głośno po tym, jak związała się z dziennikarzem Maciejem Kurzajewskim. A to dlatego, że wiązało się to z niemałym skandalem obyczajowym i niezłym cyrkiem w mediach. Głównym motorem napędowym była była żona Kurzajewskiego Paulina Smaszcz, która m.in. ujawniła ich związek wbrew ich woli, a później wyznała, że Maciej miał ją zdradzać, gdy byli jeszcze małżeństwem.

Polacy wówczas śledzili temat między innymi dlatego, że Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski to jedne z najbardziej znanych twarzy TVP, telewizji rządowej, która forsuje świątobliwy przekaz Prawa i Sprawiedliwości. Tak to już jest.

Kasia Cichopek pokazała zdjęcie po zabiegu

Poza telewizją i teatrem, Kasia rozgrywa swoją najwspanialszą rolę – Kasi Cichopek. Jej sceną jest Instagram, na którym śledzi ją ponad pół miliona użytkowników. Nic więc dziwnego, że pani Katarzyna dorabia sobie jako influencerka i reklamuje na swoim profilu interesujące produkty i usługi.

Najnowszą reklamą jest ta dotycząca zabiegu laseroterapii. Kasia wytłumaczyła mniej więcej, na czym to polega i jakie są zalety operacji. „Dziś o urodzie ;) Do moich regularnych zabiegów pielęgnacyjnych wkroczyła laseroterapia”, napisało bożyszcze na swoim Instagramie. Następnie Cichopek wyjaśniła, jakie korzyści płyną ze stosowania laseroterapii, wciąż nowatorskiej usługi pielęgnacyjnej.

W naturalny sposób aktywizuje do produkcji kolagen w mojej skórze; ujędrnia skórę od wewnątrz; naturalnie podnosi owal twarzy; wyostrza kąt żuchwy; oraz wyrównuje koloryt skóry

- wyliczała gwiazda TVP.

Kasia pokazała też, jak wygląda po zabiegu. Szczerze, Kasia była już 10/10, ale teraz stała się posągową pięknością, która przyszła do nas prosto z niebios. Ach! Podobnie sądzą inni jej fani, którzy zalali sekcję komentarzy słowami słodkimi jak maliny z miodem.

Boską Kasię zobaczycie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także