Walka o zdrowie

Ciężka choroba młodej aktorki TVP. "Włosy wychodziły mi garściami"

09.08.2019  20:25
Ciężka choroba młodej aktorki TVP. "Włosy wychodziły mi garściami"
Ciężka choroba młodej aktorki TVP. "Włosy wychodziły mi garściami" Fot: Piotr Molecki/East News

Często wydaje nam się, że młodych ludzi, którzy odnieśli sukces zawodowy - nie dotyczą dramaty. Zupełnie tak jednak nie jest. Świadczy o tym dobitnie przykład pewnej aktorki TVP.

Młodzi, piękni i beztroscy - tacy wydają nam się być aktorzy, których znamy z popularnych filmów i seriali. Pozory jednak mylą - oni również często mierzą się z różnymi dramatami, które mocno wpływają na ich życie.

Ciężka walka młodej gwiazdy

Przykładem takiej sytuacji jest choroba Anny Karczmarczyk, znanej z "Na dobre i na złe" młodziutkiej aktorki. Od lat zmaga się ona z chorobą tarczycy i chociaż na zewnątrz wygląda jak szczęśliwa i pełna życia osóbka - to wewnątrz toczyła ze sobą ogromną walkę. Prawdziwą wojnę o zdrowie. 

Gdy zaczynałam chorować, nie miałam na nic siły. Nie chciało mi się wstać z łóżka, włosy wychodziły mi garściami. Musiałam nauczyć się żyć z tą chorobą. Ciągle jestem na diecie, choć wolę myśleć i mówić o tym w kategoriach właściwego odżywiania się - opowiadała w wywiadzie z Pomponikiem.

Okazuje się, że w walce z chorobami tarczycy ważna jest regularność i wytrwałość. Karczmarczyk wie o tym doskonale. 

Musiałam wyeliminować gluten, ograniczyłam mięso oraz jajka. Nie zawsze jestem w stanie to zrobić, bo kromka świeżego chleba z masłem i szczypiorkiem to mój smak z dzieciństwa, do którego czasem mam ochotę wrócić - przyznaje. 

Karczmarczyk, która debiutowała w głośnych "Galeriankach", niedawno również wyszła za mąż. Życzymy jej, żeby nowa droga życia przyniosła nie tylko miłość i szczęście, ale także zdrowie. 

Przeczytaj więcej
Komentarze