Poczuła się skrzywdzona recenzją

Cleo zdradziła prawdę o nowotworze. Fani jednoczą się z artystką

04.07.2019  16:54
Cleo zdradziła prawdę o nowotworze. Fani jednoczą się z artystką
Cleo zdradziła prawdę o nowotworze. Fani jednoczą się z artystką Fot: Mateusz Jagielski/East News

Cleo otrzymała niesamowicie przykrą dla każdego artysty recenzję swojej ostatniej piosenki. Niefortunny dobór słów jej autora mocno skrzywdził wokalistkę. Okazało się, że piosenkarka wiele wycierpiała przez nowotwory.

Początek tekstu wydaje się skomplikowany i trudny do rozszyfrowania - jest jednak proste wytłumaczenie. Cleo wydała niedawno nową piosenkę, która nie spotkała się z zachwytem krytyków. Jeden z recenzentów niefortunnie stwierdził, że słuchając tego kawałka "można dostać raka".

Chociaż taki tekst wszedł niejako do młodzieżowego slangu i na pewno nie ma na celu krzywdzenia kogokolwiek, to Cleo skrajnie ubódł. Dlaczego? Wszystko przez to, co artystka zdecydowała się zdradzić na temat nowotworów.

Krzywdząca recenzja i trudne wyznanie

Włączenie Cleo w 2019 roku może prowadzić prosto na oddział onkologii, więc odpaliłem "Za Krokiem Krok" z wielką obawą. I… no cóż, wciąż uważam, że pani Joanna Klepko marnuje swój potencjał i piękną barwę głosu na pierdoły - napisał ostro recenzent. 

Cleo poczuła się skrajnie skrzywdzona nie tylko samą negatywną recenzją, ale i niezbyt miłym i kontrowersyjnym porównaniem.

Jakim trzeba być marnym człowiekiem, żeby w ten sposób naśmiewać się z ludzi z problemami onkologicznymi!...Zabrałabym autora tego podłego opisu do szpitala onkologicznego, w którym odwiedzam dzieciaki, zobaczyłby, czy takie żarty są zabawne. O kawałku można napisać wszystko - że nie pasuje, nie podoba się, ale pisanie w tak cyniczny sposób o oddziale onkologii jest ŻENUJĄCE - opowiedziała Cleo.

Potem piosenkarka zdecydowała się na tragiczne wyznanie. 

Straciłam kilka bliskich mi osób przez raka i nie śmiałabym żartować z tego tematu w kraju, w którym tysiące osób walczy z nowotworami. (...) Autorze artykułu! - wiele chorób można wyleczyć, ale twoja głupota niestety jest nieuleczalna! - wściekła się.

Fani bardzo szybko wyrazili wsparcie dla Cleo.

Piosenka jest świetna! Nie słuchaj takich zawistnych ludzi - napisał ktoś.

Moja biedna... Przykro mi, że Twoi bliscy odeszli przez raka - stwierdził inny komentujący.

Najgorsza choroba. Nie można z tego żartować - masz rację! - podsumował internauta.

Straty bliskich współczujemy. Też uważacie, że autor recenzji przegiął? 

Przeczytaj więcej
Komentarze