Czas buntu?

Córka Kaczyńskiej zamieszcza niepokojące wpisy w internecie

05.06.2019  10:36
Córka Kaczyńskiej zamieszcza niepokojące wpisy w internecie
Córka Kaczyńskiej zamieszcza niepokojące wpisy w internecie Fot: Pawel Wisniewski/East News

Córka Kaczyńskiej, Ewa Dubieniecka wchodzi w trudny wiek. Teraz zaczną się czasy buntu. Widać to już chociażby po jej internetowych zachowaniach. Dziewczyna zaczęła zamieszczać dziwne i niepokojące treści. 

Córka Kaczyńskiej - Ewa Dubieniecka to już młoda kobieta. Dziewczyna dorasta i widać to od razu, chociażby po publikowanych przez nią w internecie treściach. Obserwujący jej profil na Instagramie mogli poczuć się wręcz zaniepokojeni. 

Córka Kaczyńskiej zamieszcza niepokojące treści

Ewa miała jakiś czas temu przerwę od mediów społecznościowych. Podobno odizolować ją od nich chciała jej mama - Marta Kaczyńska, która niepokoiła się o córkę. Teraz jednak dziewczyna wróciła, chociaż skasowała wszystkie dotychczasowo opublikowane treści i zmieniła zdjęcie profilowe na o wiele bardziej mroczne. 

Miniony weekend córka Kaczyńskiej spędziła w Londynie. Uczestniczyła tam w koncercie swojego ulubionego zespołu BTS. Nastolatka nie ukrywa fascynacji i bezgranicznej miłości do koreańskiej kultury. Mimo wszystko treści, które potem zamieściła na swoim Instagramie miały charakter niepokojący. 

Instagram Ewy Dubienieckiej

Kolorowe tło wcale zdjęcia nie rozwesela. Jest ono raczej... w jakiś sposób dziwne i zupełnie nie radosne. Podobne z resztą wrażenie robi kolejne zdjęcie.

Instagram Ewy Dubienieckiej

Przypomina to trochę popularną parę lat temu subkulturę Emo, która słynęła z tego, że należące do niej osoby często nie radziły sobie z emocjami. Zdarzało się, że nastolatki nawet okaleczały się w ranach wyrażania siebie. Myślicie, że córka Kaczyńskiej również ma z tym jakiś problem? 

Przeczytaj więcej
Komentarze