18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gratulacje!

Córka Kasi Cichopek dostała drogi prezent na komunię! Kogo na TO stać?

24.05.2023  17:47
Prezent na komunię dla córki Kasi Cichopek. Ile kosztował?
Prezent na komunię dla córki Kasi Cichopek. Ile kosztował? Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Katarzyna Cichopek oraz Marcin Hakiel zorganizowali dla swojej córki podwójną komunię. To oznacza, że Helenka miała aż dwie imprezy. Do tego została obdarzona drogim prezentem. Co dostała? Jacht? Kucyka? Coś w tym stylu.

Kasia Cichopek wywołała wielkie zamieszanie w zeszłym roku, gdy ogłosiła swój związek z Maciejem Kurzajewskim. Wcześniej oczywiście wzięła rozwód z najprzystojniejszym Polakiem – Marcinem Hakielem. Boski tancerz natomiast spotyka się ze zjawiskową Dominiką, która unika blasku fleszy i ceni sobie prywatność.

To rozstanie sprawiło, że para musiała wymyślić jakiś sposób, jak podzielić się opieką nad dziećmi. Teraz wiemy, że w przypadku komunii ich córki, Heleny, musieli wykazać się pewną kreatywnością. Bowiem nie zdecydowano się na jedną imprezę, lecz aż na dwie. Cóż, dwie imprezy to nie jedna. A co się tyczy prezentu – dostała taki, że liczymy go nie za jeden, nie za dwa, ale za siedem.

Córka Cichopek i Hakiela dostała na komunię drogi prezent. Ile kosztował?

Wpierw Kasia zorganizowała w swoim domu obiad dla jej części rodziny wraz z Maciejem Kurzajewskim. Później udano się do Łazienek Królewskich, by zrobić sobie zdjęcia. Wtedy dziecko przejął boski Hakiel, który zawiózł ją na kolejne przyjęcie.

Tam Marcin uraczył swą córkę niezwykłym prezentem – rowerem z koszyczkiem. Wedle wyliczeń „Super Expressu” taki bicykl warty być może nawet trzy tysiące złotych.

Cały dzień był bardzo miły i przebiegł bezproblemowo. U Kasi była jej bliska rodzina, a u Marcina jego bliscy. Helenka była zadowolona, to najważniejsze

- czytamy słowa tajnego informatora „Super Expressu”, kogoś z rodziny Kasi Cichopek (Kasiu, masz kreta!).

Helence życzymy wszystkiego najlepszego, a całej rodzinie szczęścia i powodzenia!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także