18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dostała angaż u boku ojca

Córka Tomasza Karolaka zagra w serialu

12.04.2019  11:32
Tomasz Karolak zagra w serialu u boku córki
Tomasz Karolak zagra w serialu u boku córki Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

TVN pracuje nad kontynuacją swojego serialu sprzed kilku lat. W jednej z głównych ról zobaczymy w nim Tomasa Karolaka. Jak się okazuje, u boku aktora zadebiutuje także jego córka.

Informacje o tym, że stacja TVN planuje powrót wielkiego hitu sprzed dekady pojawiły się już w styczniu. Stacja konsekwentnie i stopniowo odsłania kolejne szczegóły produkcji. Teraz dowiadujemy się, że w serialu „39 i pół tygodnia” zadebiutuje córka Tomasza Karolaka.

Będzie kontynuacja „39 i pół”

Serial pierwotnie emitowany był w telewizji w latach 2008-2009. Po dekadzie doczekaliśmy się jego kontynuacji, w której nie zabraknie znanej z pierwszej części obsady. W „39 i pól tygodnia” zobaczymy więc Darię Widawską, Alana Andersza, Marine Szczęsną-Łuczenko i Tomasza Karolaka. Obok taty na ekranie pojawi się także jego córka – Lena Kołakowska.

Serial „39 i pół tygodnia”

Producenci zdradzają też zarys fabuły nadchodzącej produkcji.Tytuł ma w bezpośredni sposób nawiązywać do czasu, jaki pozostał głównemu bohaterowi. Już w pierwszym odcinku usłyszy on bowiem diagnozę lekarza, która zapowiada jego śmierć. Taka informacja doprowadzi Darka Jankowskiego (w tej roli Tomasz Karolak) do podjęcia decyzji o uporządkowaniu swoich rodzinnych spraw, a przy okazji jak najlepszego wykorzystania czasu, który mu pozostał. Można się domyślać, że to z kolei doprowadzi do licznych ciekawych sytuacji i perypetii, z którymi bohaterowi przyjdzie się zmierzyć. Premierę serialu TVN zapowiedział na jesień tego roku.

Czytaj także
Przeczytaj więcej