18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Afera na Instagramie

Margaret pokazała sutki. Jej piersi podzieliły fanów

13.05.2019  19:28
Margaret zaszalała na Instagramie - czy naprawdę pokazała nagie piersi?
Margaret zaszalała na Instagramie - czy naprawdę pokazała nagie piersi? Fot: Youtube.com/Radio Zet

Margaret to nie tylko hity i koncerty. Małgorzata Jamroży coraz większe emocje wzbudza także na Instagramie. Jej najnowsze zdjęcie wywołało ogromne kontrowersje. Czy pokazała się nago i fani ujrzeli jej piersi? Zdania są podzielone.

Margaret może powiedzieć internautom „thank you very much”. Komentując jej nowe zdjęcie na Instagramie zapewnili jej rozgłos większy niż niejedna piosenka. Poszło o jej piersi. Czy młoda wokalistka pokazała sutki?

Zobacz także

Margaret na Instagramie opublikowała zdjęcie z wypoczynku nad wodą. Nie była jednak tak grzeczna jak Jarosław Kaczyński, który łowił szczupaki i smażył kiełbaskę. Zasłoniła twarz, ale pokazała coś innego. Siatkowe bikini wywołało lawinę komentarzy, a internauci spierają się, czy na fotce naprawdę widać sutki wokalistki. Jedni chwalą Jamroży za odwagę i podziwiają jej wdzięki, a inni sugerują cenzurę i skupienie się na muzyce.

Ona sama napisała, że to „nie prześwitujące bikini, tylko bikini nude z czarną siatką”. Przy okazji wspomniała, że lada dzień ukaże się jej płyta GAJA HORNBY. Czy kontrowersyjne zdjęcie to element kampanii promocyjnej i miało jeden cel – „start a fire”?

Zobacz także