18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Dance, dance, dance"

Żenujące zachowanie Krupińskiej w TVP. "Totalny brak klasy"

17.03.2019  13:19
Paulina Krupińska oburzyła jury i widzów TVP
Paulina Krupińska oburzyła jury i widzów TVP Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Po ostatnim odcinku show TVP "Dance, dance, dance" zawrzało. Fani krytykują niesportowe zachowanie Pauliny Krupińskiej. Na jej niewybredny komentarz odpowiada członkini jury, Ewa Chodakowska.

"Dance, dance, dance" to najnowszy format TVP, show, w którym gwiazdy i profesjonalni tancerze odtwarzają układy ze znanych teledysków.

Już tydzień temu, między jedną z uczestniczek Pauliną Krupińską, a jurorką Ewą Chodakowską wywiązał się konflikt. W ostatnią sobotę zaognił się jeszcze bardziej.

Oburzona Krupińska odpada z programu

Okazało się, że to właśnie Paulina Krupińska i jej partnerka Klaudia Halejcio najmniej przypadły widzom do gustu i muszą pożegnać się z programem. Oburzona uczestniczka show, modelka Paulina Krupińska stwierdziła jednak, że to nie wina tańca, tylko niechęci do niej.

Dzisiaj to nie był program o tańcu. Nie zgodziłabym się z waszymi ocenami. Klaudia była genialna. My nie jesteśmy osobami, które dzisiaj powinny odpaść - powiedziała po ogłoszeniu werdyktu.

Jej słowa zszokowały jury. Robert Kupisz stwierdził, że zachowała się nieładnie.

Ewa Chodakowska odniosła się zaś do sprawy na Instagramie, informując, że w konflikcie z Krupińską nie zamierza stać z założonymi rękoma, ale też nie będzie rozwiązywać go w pojedynkę. Pomoże jej prawnik. Oznajmiła też, że nie toleruje przemocy, którą w tej chwili stosuje modelka.

Krupińska szokuje w "DDD". Fani oburzeni

Zachowanie Pauliny Krupińskiej nie spodobało się też fanom "Dance, Dance, Dance". Stwierdzili, że modelka nie ma klasy i nie potrafi przegrywać.

Paulina zachowała się bardzo nieładnie, odpadła i wylała żale na jurorów. No cóż, trochę brak klasy - pisała jedna z fanek.
Niestety wychodzi brak KLASY i OBYCIA u Pauliny! Masakra! Cieszę się, że nie będę musiała już oglądać jej MIN!!!! - dodała inna.

A co Wy myślicie o całej sytuacji?

logo Tu się dzieje