18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Daniel M. uciekł z domu. Syn Zenka Martniuka ukrywa się przed problemami

Redakcja
11.01.2019  15:27
daniel m uciekł z domu
daniel m uciekł z domu Fot: Facebook/daniel.martyniuk/

Problemy z prawem ściągnęły na Daniela M. zainteresowanie mediów z całej Polski. Syn Zenka Martyniuka nie wytrzymuje presji - aby uniknąć konsekwencji swoich działań, ukrył się w Warszawie.

Kłopoty Daniela M. zaczęły się w niedzielę 30. grudnia, gdy mężczyzna przez kłótnię z żoną Eweliną został zatrzymany przez policję. Co więcej, w czasie interwencji funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu M. marihuanę i teraz mężczyzna musi mierzyć się nie tylko z osądzaniem go o przemoc domową, ale też z oficjalnym oskarżeniem o posiadanie narkotyków.

ZOBACZ:  Daniel M. skazany! Syn Zenka Martyniuka dostał wyrok za awantury i narkotyki

Daniel M. z żoną

Daniel M. nie wytrzymał presji. Uciekł z domu

Szum medialny, jaki wywiązał się po aferze z końca grudnia, nie wpłynął dobrze ani na Daniela M., ani na jego żonę. Ciężarna Ewelina trafiła do szpitala, a jej mąż wysnuwał przeciw niej kolejne oskarżenia. Sam zaś próbował się wybielić, między innymi oznajmiając, że od dawna nie pije alkoholu, a zainteresowani sprawą przesadzają robiąc z niego kryminalistę.

Okazuje się, że syn Zenka Martyniuka, podobnie jak jego żona, nie wytrzymał presji. Tyle tylko, ze mężczyzna nie trafił do szpitala - przytłoczony sytuacją postanowił od niej uciec.

O tym, dokąd się udał, dowiadujemy się z jego Instagrama. W swoim "story" pokazał bowiem zdjęcie Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, co wskazuje na to, że właśnie w stolicy młodzieniec szuka azylu przed medialną nagonką i spojrzeniami rodziny i sąsiadów.

Daniel M. ukrył się w Warszawie

ZOBACZ:  Zenek Martyniuk przerywa milczenie. Gwiazdor nie ma dla syna litości  

Gdzie dokładnie przebywa mężczyzna i jakie ma plany na najbliższą przyszłość - tego nie wiadomo. Według relacji informatora serwisu Pudelek.pl, Daniel znalazł sobie jednak lokum w jednej z dzielnic stolicy, ale dokładnego adresu nie zdradza, bo M. pragnie dyskrecji.

Syn Martyniuka uciekł z tej swojej wsi do Warszawy. Postanowił korzystać z życia w stolicy i uciec od rodziny oraz problemów. Podobno ulokował się gdzieś na Mokotowie, ale nikt dokładnie nie wie gdzie, bo zależy mu na dyskrecji - miał powiedzieć dziennikarzom Plotka anonimowy informator.

ZOBACZ TEŻ:  Zenek Martyniuk ujawnił szokującą prawdę o synu. Problemy Daniela to wina ojca?

Daniel M. z żoną
Daniel M. z żoną

 

Czytaj także
Przeczytaj więcej