18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Temat z d...

Darłak z Big Brothera ma gazicę? "Za często puszczam bąki"

25.06.2019  15:19
Łukasz Darłak z Big Brothera znowu o sobie - opowiedział o swoich jelitowych rewolucjach
Łukasz Darłak z Big Brothera znowu o sobie - opowiedział o swoich jelitowych rewolucjach Fot: Youtube.com/Plotek.pl

„Big Brother” przeszedł do historii, ale jego uczestnicy niestety nie chcą, by Polska o nich zapomniała. Łukasz Darłak postanowił zdradzać swoje sekrety, by utrzymać się na medialnej powierzchni. Jego homoseksualizm nie robi już na nikim wrażenia, więc opowiada o swoich bąkach.

Łukasz Darłak chce być gwiazdą. Wylatywał i wracał do „Big Brothera”. Kiedyś był także gejem do wynajęcia („Ślicznotką”), który pokazywał się na ściankach z pisarzem Michałem Witkowskim. W domu Wielkiego Brata ogłosił, że jest gejem. Teraz na czas na kolejne szokujące wyznania.

Darłak w programie „Koło Plotka” zdradził wiele swoich sekretów. Widzowie dowiedzieli się m.in., że  w upały kąpie się 3 razy dziennie. Odniósł się w ten sposób do oskarżeń uczestników reality show, że po bitwie na ciasta przez kilka dni chodził z tortem w uchu. Niestety, postanowił też opowiadać o swoich problemach gastrycznych.

Bardzo często puszczam bąki i zastanawiam się, czy nie iść z tym do lekarza, bo jest tego za dużo. Czytałem w internecie, że jest taka choroba jak gazica i mogę to mieć - rozgadał się Darłak.

Darłak kontra miłość

Darłak nie mógł się powstrzymać od mówienia o sprawach sercowych. Wyznał, że na pewno złamał 3 męskie serca, ale „ofiar” może być więcej. Przypominamy przy okazji, że w „Big Brotherze” sugerował, że trzykrotnie stracił dziewictwo.

Moją ulubioną wokalistką wszech czasów jest Britney Spears. Piosenka „Baby one more time” będzie towarzyszyła mi na łożu śmierci – opowiadał Darłak o swoich upodobaniach muzycznych.

Banana challenge

Na koniec programu Łukasz podjął się "banana challenge". W minutę, mając związane ręce, musiał zjeść 3 banany. Nie będziemy nawet tego komentować, wideo zamieszczamy poniżej...

Łukasz Darłak niestety mówi o sobie:

Czytaj także